Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3434.40 Kč
za noc
Ač takřka uprostřed hlavního města, cítit se tu budete spíše jako ve wellness hotelu někde v Rakousku. Zcela nový čtyřhvězdičkový hotel nabízí všestranné sportovní aktivity včetně tenisových kurtů, dvou restaurací a zmíněného wellness.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Už příjezd na toto místo dává tušit, že se nejedná o typický hotel v Praze. Sjedete z Plzeňské nenápadnou cestou a po chvíli se vám otevře ukrytý areál v čele s novým hotelem a jeho 19 pokoji. Dominantou ale je nenápadné wellness s velkorysým biotopovým jezírkem, které doplňuje několik druhů saun, venkovní vířivka a mnoho odpočinkových míst, kde se vám rozhodně bude líbit.
Číst více
Nespresso na pokoji
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
Adult only

Pokoje

Naše tipy

Tenisový ráj

Pro aktivnější hosty je tu nespočet lákadel. Určitě je zajímavé zmínit přes 15 tenisových kurtů a také dvě kryté víceúčelové haly, takže tady můžete hrát celou sezónu.

Jídlo na prvním místě

Vychutnat si jej můžete na terase s výhledy na kurty nebo uvnitř s tím, že je tu kromě bistra i zážitková kuchyně, která stojí za návštěvu. Hodně se tu snaží a my doufáme, že jim tato snaha, co nejdéle vydrží.

Wellness jako z pohádky

Těžko se popisuje, to se musí prostě zažít. V Praze nic podobného nenajdete. Je tu několik druhů saun, jedna z nich s výhledem přímo na obrovské koupací jezírko, přilehlá zahrada a spousta odpočinkových zón. Je tu velký výběr masáží i kosmetických služeb.

Praha jako jedno velké lákadlo

Kdykoli navštívíte Prahu, něco se tu děje. Festivaly, koncerty, sportovní akce, víkendové oblíbené trhy, parky, které lemují samotný rezort či tisíce památek, díky kterým je Praha právem jedno z nejoblíbenějších měst na světě.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nad Hliníkem 1202/2
15000 Praha 5
Navigovat Web