Theatre Hotel

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Do Olomouce se vždy jezdilo za kulturou, historií, architekturou… Dnes ale mnoho z nás navštěvuje toto úžasné město i kvůli skvělému ubytování a gastronomii. Ne každý by ovšem tyto kvality čekal na okraji Olomouce v hotelu, jehož součástí je kasino. Nechte se ale přesvědčit, návštěva hotelu Theatre rozhodně stojí za to. 

Vybavení

  • Industriální prostor
  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Pokud přijedete do Olomouce vlakem (berte to jako jeden ze zážitků), skočíte na tramvaj a o dvě zastávky později jste před hotelem. V prostorné recepci spojené s lounge barem Vás přivítá nadmíru milý personál a odvede Vás do pokoje. Na recepci se můžete obrátit s jakýmkoli přáním, nic pro ně není problém. 

Kde budete spát

Odpočívat budete v prostorných pokojích, těch standardních, ale na naše poměry nestandardně velkých, tu najdete 16. Pokud však toužíte po ještě větším luxusu, dopřejte si ho v jednom ze čtyř apartmá Junior Suite, které mají rozlohu 70 m2. Na každém designovém pokoji na Váš čeká kávovar, vana nebo sprcha a extra měkoučké ručníky. 

Co tam můžete dělat

V Olomouci nevynechte procházku historickým centrem a navštivte jednu z  výborných kaváren, kterých je ve městě nespočet díky množství českých i zahraničních studentů. Pokud se Vám nechce objevovat krásy moravské metropole, nic Vám nebrání zůstat v hotelu, aktivit máte na výběr několik. Užijte si relax v Scene wellness, čeká Vás intimní atmosféra několika saun, vířivky, páry. Dopřát si můžete také masáže a zkrášlovací rituály. 

Pokud Vás láká hazard, zkuste štěstí v místním kasinu, do nějž se sjíždí hráči z celé republiky. Přihlaste se na některý z pokerových turnajů a užijte si trochu adrenalinu. 

Při cestě do hotelu Theatre nemůžete vynechat restauraci Entrée. Pod vedením šéfkuchaře Přemka Forejta je z ní jedna z nejlepších restaurací na Moravě. Návštěva Entrée je opravdu zážitek, který Vám rozšíří obzory kombinací jedinečných jídel, vlastními drinky a skvělými víny párovanými s pokrmy. 

Co byste měli ještě vědět

Wifi k dispozici v celém hotelu

Parkování zdarma 

Snídaně v ceně 

Wellness zdarma pro hotelové hosty

Ocenění

  • Vítěz v kategorii hotely 2018 Vítěz v kategorii hotely 2018
  • Vítěz v kategorii Hotely 2017 Vítěz v kategorii Hotely 2017
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories

Boutique hotely

Zikmundov

Penziony

Long Story Short Hostel & Café

Penziony

Resort Sobotín

Hotely

Miss Sophie´s Olomouc

Boutique hotely