Vítěz v kategorii Hotely 2017
Vítěz v kategorii Hotely 2017

Theatre Hotel

Do Olomouce se vždy jezdilo za kulturou, historií, architekturou… Dnes ale mnoho z nás navštěvuje toto úžasné město i kvůli skvělému ubytování a gastronomii. Ne každý by ovšem tyto kvality čekal na okraji Olomouce v hotelu, jehož součástí je kasino. Nechte se ale přesvědčit, návštěva hotelu Theatre rozhodně stojí za to. 


Jak to tam chodí 

Pokud přijedete do Olomouce vlakem (berte to jako jeden ze zážitků), skočíte na tramvaj a o dvě zastávky později jste před hotelem. V prostorné recepci spojené s lounge barem Vás přivítá nadmíru milý personál a odvede Vás do pokoje. Na recepci se můžete obrátit s jakýmkoli přáním, nic pro ně není problém. 


Kde budete spát 

Odpočívat budete v prostorných pokojích, těch standardních, ale na naše poměry nestandardně velkých, tu najdete 16. Pokud však toužíte po ještě větším luxusu, dopřejte si ho v jednom ze čtyř apartmá Junior Suite, které mají rozlohu 70 m2. Na každém designovém pokoji na Váš čeká kávovar, vana nebo sprcha a extra měkoučké ručníky. 


Co tam můžete dělat 

V Olomouci nevynechte procházku historickým centrem a navštivte jednu z  výborných kaváren, kterých je ve městě nespočet díky množství českých i zahraničních studentů. Pokud se Vám nechce objevovat krásy moravské metropole, nic Vám nebrání zůstat v hotelu, aktivit máte na výběr několik. Užijte si relax v Scene wellness, čeká Vás intimní atmosféra několika saun, vířivky, páry. Dopřát si můžete také masáže a zkrášlovací rituály. 

Pokud Vás láká hazard, zkuste štěstí v místním kasinu, do nějž se sjíždí hráči z celé republiky. Přihlaste se na některý z pokerových turnajů a užijte si trochu adrenalinu. 

Při cestě do hotelu Theatre nemůžete vynechat restauraci Entrée. Pod vedením šéfkuchaře Přemka Forejta je z ní jedna z nejlepších restaurací na Moravě. Návštěva Entrée je opravdu zážitek, který Vám rozšíří obzory kombinací jedinečných jídel, vlastními drinky a skvělými víny párovanými s pokrmy. 
Co byste měli ještě vědět:

Wifi k dispozici v celém hotelu

Parkování zdarma 

Snídaně v ceně 

Wellness zdarma pro hotelové hosty


O Theatre Hotelu jsme také napsali:

7 horkých letních tipů na dovolenou z Moravy aneb kam na poslední chvíli...

8 tipů na dokonalý zimní wellness

DVĚ HOLKY NA CESTÁCH A JEJICH 4 SKVĚLÉ TIPY NA MÍSTA


Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?