Theatre Hotel

Tak jako každá dobrá divadelní hra, i pobyt v THEATRE HOTELU je skutečný zážitek. Hlavní roli tu máte vy, hosté. Vysoká úroveň služeb, vkusné prostředí a mnoho doplňujících aktivit uspokojí každého, kdo touží po výjimečném místě. Pokud hledáte maximální komfort nebo se plánujete trochu rozmazlovat, splní vám to zde. Přátelský personál se postará o to, abyste si pobyt náležitě užili. Také díky tomu se mohou směle řadit do nejvyšší kategorie čtyřhvězdičkových hotelů.


Vybírat si můžete z celkem 16 pokojů STANDARD a 4 apartmá JUNIOR SUITE, kde najdete veškeré pohodlí. Jistě vás potěší vzdušný prostor pokojů o výjimečné rozloze, jednoduchý design, kvalitní materiály i bohaté vybavení.  

Na perfektní servis 24 hodin denně se můžete spolehnout. Zde pokojová služba nespí, stejně jako recepce, kde jsou vám k dispozici nonstop. V celém hotelu můžete zdarma surfovat na bezdrátovém internetu, postarají se o vaše zavazadla, taxi nebo vám zajistí průvodce. Pokusí se pro vás zařídit zkrátka vše, co budete potřebovat.


O bohatý program zde nebudete mít nouzi. Hotel je součástí RESORTU HODOLANY. Díky tomu najdete pod jednou střechou také moderní ENTREE RESTAURANT, uklidňující SCENE WELLNESS a vzrušující GO4GAMES CASINO.


O Theatre Hotelu jsme také napsali:

7 horkých letních tipů na dovolenou z Moravy aneb kam na poslední chvíli...

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?