Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 675 Kč
za noc
Ráj všech, kteří ocení krásný design, moderní a funkční prostory a dokonalou péči o tělo i duši. NUTREND World je místem, které pečuje o váš celkový wellbeing a kde si můžete vybrat z nekonečného seznamu služeb a aktivit ty, které jsou vašemu srdci nejblíže.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Tento butikový hotel, ze kterého máte krásný výhled na Svatý kopeček, se nachází na okraji Olomouce a poskytuje příjemný klid a prostor pro sport, relax, zdravé jídlo a čas, který chcete strávit se svojí polovičkou, přáteli nebo rodinou.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely 2023
S domácím mazlíčkem
Nespresso na pokoji
Bezbariérový přístup
Svatební místo
Wellness
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Masáže a wellness

Vyzkoušejte Ajurvédskou masáž a odpočinete si pod rukama zkušené masérky z Asie. Pokud chcete zrelaxovat ve dvou, můžete využít párové masáže nebo si pronajmout privátní SPA pokoj s finskou saunou, zážitkovou sprchou a vířivkou. Odpočívat můžete na vodní posteli a váš relax umocní krb nebo láhev Prosecca s občerstvením.

NUTREND Shop

Pokud chcete doplnit zásoby potravinových doplňků, proteinů, ionťáků a dalších sportovních nezbytností, v místním NUTREND Shopu můžete využít slevu pro ubytované hosty a navíc vám poradí zkušený personál.

Dvoupatrové fitness

Ať už si chcete jen na chvilku zaběhat anebo plánujete vícefázový trénink, dvoupatrové NUTREND fitko splní vaše očekávání. Nutriční terapeuti a zkušení trenéři se tady o vás rádi postarají. Pokud máte rádi skupinové lekce, můžete se přihlásit na lekci jógy nebo silovějšího workoutu.

Místo pro firmy

Pokud hledáte místo pro firemní akci nebo chcete váš tým odměnit a spojit práci se zábavou, NUTREND World nabízí konferenční prostory, oddělený salonek v restauraci a ve volném čase můžete třeba týmově vyrazit na výlet na kolech nebo na procházku na Svatý kopeček.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Chválkovice 604
779 00 Olomouc
Navigovat Web