Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 600 Kč
za noc
Znáte Poznaň? Pokud ano, tak mrkněte na náš nový tamní objev Ilonn Boutique Hotel, který získal ocenění i v Michelinském průvodci. Pokud ne, tak vám trochu závidíme. Je to totiž přesně to město, které vás bude bavit poznávat. Malebná, historická, se spoustou specifik a zajímavých možností. Ať už se vydáte do Poznaně na city break nebo se zastavíte cestou k baltskému moři, určitě vám padne do oka.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Historická cihlová budova Ilonn Boutique Hotelu ukrývá 14 moderních a elegantních apartmánů laděných minimalisticky, leč útulně. Dostatek prostoru, denního světla, ale taky dokonalý klid přímo v centru města z apartmánů dělají místo ideální k odpočinku a načerpání sil. Vybavení apartmánů je promyšlené do posledního detailu, samozřejmostí je kuchyňský kout a pohodlná odpočinková část.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Bezbariérový přístup
Baby friendly
Historické centrum
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Nespěchejte

Výborný snídaňový bufet na vás počká až do 13.00. Užijte si pomalé ráno a nespěchejte.

Poznaňí na kole

Hostům je k dispozici i půjčovna kol, nepromarněte šanci a prozkoumejte město s větrem ve vlasech!

Denní dávka pohybu

Pokud nezvládáte nasbírat deset tisíc kroků na procházkách tam, kde běžně bydlíte, nezoufejte, hravě to dožeňte v Poznani. Přibalte si na cestu pohodlné boty a vyražte prozkoumat město!

Večerní relax

Případnou únavu spolehlivě zaženete v sauně, pokud si tedy uděláte rezervaci v pokoji Apartmá se saunou. Pro osvěžení pak vyzkoušejte kultovní pivo s malinovou šťávou nebo cider lokální produkce.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ulica Limanowskiego 15
60-744 Poznań
Navigovat Web