Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 1515.90 Kč
za noc
Znáte Poznaň? Pokud ano, tak mrkněte na náš nový tamní objev Ilonn Boutique Hotel. Pokud ne, tak vám trochu závidíme. Je to totiž přesně to město, které vás bude bavit poznávat. Malebná, historická, se spoustou specifik a zajímavých možností. Ať už se vydáte do Poznaně na city break nebo se zastavíte cestou k baltskému moři, určitě vám padne do oka.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Historická cihlová budova Ilonn Boutique Hotelu ukrývá 14 moderních a elegantních apartmánů laděných minimalisticky, leč útulně. Dostatek prostoru, denního světla, ale taky dokonalý klid přímo v centru města z apartmánů dělají místo ideální k odpočinku a načerpání sil. Vybavení apartmánů je promyšlené do posledního detailu, samozřejmostí je kuchyňský kout a pohodlná odpočinková část.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Parkování
Bezbariérový přístup
Baby friendly
Historické centrum
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Naše tipy

Nespěchejte

Výborný snídaňový bufet na vás počká až do 13.00. Užijte si pomalé ráno a nespěchejte.

Poznaňí na kole

Hostům je k dispozici i půjčovna kol, nepromarněte šanci a prozkoumejte město s větrem ve vlasech!

Denní dávka pohybu

Pokud zrovna nezvládnete nasbírat deset tisíc kroků na procházkách městem, tak nezoufejte, hravě je dožeňte v hotelovém fitness. Možností, jak si dát do těla, je tu dostatek.

Večerní relax

Případnou únavu spolehlivě zaženete v hotelové sauně. Pro osvěžení pak vyzkoušejte kultovní pivo s malinovou šťávou nebo cider lokální produkce.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ulica Limanowskiego 15
60-744 Poznań
Navigovat Web