Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 000 Kč
za noc
Minimalistický domek zasazený v bujné zeleni malebné krajiny Posázaví vám dopřeje soukromí pro váš dlouho odkládaný odpočinek. Dopřejte si ho třeba na neuvěřitelně pohodlné posteli za zvuků praskajícího dřeva v kamnech. Paseca je prostor pro znovunalezení klidu a zastavení se.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vyzkoušejte si maximální komfort v minimálním prostoru. Na pyskočelské Pasece zažijete oba extrémy současného světa – japonský zen a designový minimalismus. Obojí v překvapivé souhře.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2021
Na samotě
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Krb
2x 12 m2 2x

Náš minimalistický domek je zasazený v srdci malebné krajiny, schovaný v bujné vegetaci. Nedaleko za lesem protéká Sázava a na pasece obklopené stromy a bujnou vegetací, získáte dokonale vyvážený mix soukromí a výhledu do okolní přírody. Přímo z luxusní postele Hästens budete pozorovat nádherný výhled na západ slunce nad lesem.

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Sladký spánek

Postele jsou tu ty nejlepší na trhu - Hastens. Vyzkoušejte, jaké je to usnout na těch nejluxusnějších matracích na trhu.

Ráno hojnosti

Bohatá snídaně s donáškou není v ceně pobytu, můžete si ji ale přiobjednat, což určitě doporučujeme.

Hluboký relax

K uvolnění pomůže cedrová sauna a pro osvěžení sprchový talíř. Pokud přijíždíte v zimě, můžete si skočit do sněhem zasypaném okolí.

Ecofriendly

V domku najdete veškerou kosmetiku a drogerii s přírodním složením, která je šetrná k přírodě. Po vaší návštěvě místo pečlivě uklízí a odpadky separují.

Les

Je všude kolem vás. Běžte se projít a zhluboka dýchejte. Domů se vrátíte znovuzrození.

Dobroty z grilu

Jídlo z luxusního grilu si můžete připravit sami nebo s pomocí šéfkuchaře, který se o vše postará sám.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pyskočely 53
281 63 Pyskočely
Navigovat Web