Paseca

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Minimalistický domek zasazený v bujné zeleni malebé krajiny Posázaví vám dopřeje soukromí pro váš dlouho odkládaný odpočinek. K uvolnění pomůže cedrová sauna a pro osvěžení velký sprchový talíř. Večer si zapalte plynový gril nebo ohniště a udělejte si něco dobrého. Odpočívat po celém dni budete na superpohodlné posteli se zvukem praskajícího dřeva v krbových kamnech. Paseca je nejen fotogenické místo, je to především prostor pro znovunalezení klidu a zastavení se.

Jak to tam chodí

Vyzkoušejte si maximální komfort v minimálním prostoru. Nenechte se ničím a nikým rozhodit. Vypněte telefony, nabijte fotoaparáty a zaznamenejte si tento neopakovatelný zážitek. Na pyskočelské Pasece zažijete oba extrémy současného světa – japonský zen a designový minimalismu - obojí v překvapivé souhře.

Kde budete spát

Tato dvanáctimetrová útulna má uvnitř všechno, co budete pro svůj pobyt potřebovat. Dominantou je postel značky Hastens, která nabízí to nejlepší pro váš sladký spánek. Po probuzení si užijete výhled přímo mezi stromy, při kterém vás nebude nikdo a nic rušit. Paseca je na mírném kopci, zkuste si přivstat a pozorujte společně ty nejkouzelnější východy slunce přímo z podpeřiny.

Co tam můžete dělat

Kdy jste naposledy tancovali na parketu pod hvězdnou oblohou? Speciální audiosystém a prostor před domkem k tanci láká i ty nejzatvrzelejší odmítavce. Jakmile se unavíte, čekat na vás bude voňavá sauna a po ní jídlo z luxusního grilu, které si můžete připravit sami nebo s pomocí šéfkuchaře. Snídaně do postele v podobě téměř všeho, co si dovedete představit, je samozřejmostí. Využijte možností Pasecy anebo nedělejte nic a jen se kochejte přírodou okolo.

Co byste měli ještě vědět

  • k ceně je připočten poplatek 17,-Kč za sazenici stromku, který bude po vaší návštěvě zasazen
  • snídaně s donáškou není v ceně pobytu, můžete si ji ale za 250,-Kč/os. přiobjednat
  • doobjednat si můžete také grilování na grilu Taranis s šéfkuchařem, masáž nebo třeba půjčení elektro skútru
  • pobyt s domácími mazlíčky není možný
  • domek se nachází v lese, kousek od sjezdu z dálnice

Slovo majitele

Lenka Hrnčiřík Hejduková, majitelka
20/11/2020
Přijeďte nabrat sil do náruče přírody. Rádi se postaráme o Vaše pohodlí i dobré jídlo.
Přijeďte nabrat sil do náruče přírody. Rádi se postaráme o Vaše pohodlí i dobré jídlo.

Další nabídky v této lokalitě

TeePee&Spa

Glamour camping

Statek U Prahy

Penziony

Malešov Camp

Glamour camping

Stromhouse

Glamour camping

Kouzelná Samota

Kouzelné chalupy