Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 790 Kč
za noc
Jen kousek od Prahy v nádherné přírodě Posázaví najdete resort, který kromě opakovaně oceněného golfového hřiště nabízí také rozmanité sportovní vyžití a uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Oddejte se oblíbeným aktivitám i prvotřídním službám.     
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Své kufry i sportovní vybavení můžete vybalit v luxusních dvoulůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech v prostorách klubovny, která vyhrála cenu Stavba roku Středočeského kraje 2017. Další exkluzivní ubytování najdete v blízkých bungalovech. Zde je možné využít i propojení dvoulůžkových pokojů na rodinné pokoje.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa & Wellness 2022
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
Cyklistická trať
Venkovní bazén

Pokoje

Naše tipy

Každý si zde vybere

Srdcem Resortu je špičkové 27 jamkové golfové hřiště. Najdete zde i dva tenisové kurty, dva kurty na beach volleyball a multifunkční hřiště pro míčové hry. Veškeré sportovní vybavení si můžete vypůjčit. Lokalita je také ideální pro milovníky cyklistiky či vodních sportů.

Wellness

Nové wellness centrum nabízí vnitřní i venkovní bazén s vodními atrakcemi, vířivky, saunu, páru a mnoho relaxačních procedur. Našim favoritem je venkovní biotopové jezírko, ze kterého jsou nádherné výhledy.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní VISA karty jako dárek navíc obdržíte vstup do wellness pro dvě osoby zdarma. Nezapomeňte však při objednávce zadat kód AmazingVisa2024.

Romantika ve dvou mimo golfovou sezónu

Mysleli jste si, že tady kromě golfu není co dělat? Omyl, najedete tady tolik možností! Vyberte si třeba wellness pobyt, nechte se hýčkat při masáži, rozmazlujte se u gurmánských zážitků, běžte se projít, rozjímejte, odpočívejte.

Gastro zážitek

Panorama Restaurant připravuje gurmánské pokrmy z bio potravin, především z Ekofarmy Kozojedy a z dalších lokálních a regionálních zdrojů. Dokonalý zážitek dotváří perfektní prezentace a vytříbené chutě.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Panorama 1
285 09 Kácov
Navigovat Web