Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 816 Kč
za noc
V zapadajícím slunci se třpytí ve skle s láskou zpracované hrozny, vy máte v nohách kilometry na kole a z blízkého grilu k vám plyne vůně vaší zasloužené večeře. Taková je atmosféra pod Svatým Kopečkem v Hotelu Ryzlink.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel Ryzlink vznikl citlivou rekonstrukcí starého statku, kdy se vhodně zakomponovaly staré původní trámy, cihly, půdovky a jiné materiály do moderního stylu tohoto vinařského hotelu. Čeká vás rozlehlý areál s výhledem na Svatý Kopeček a víno vás zde bude doprovázet na každém kroku.
Číst více
Parkování
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Víno víno víno

Jste v srdci Pálavy, kde tradice pěstování vína patří k odkazu místních lidí. Poslouchejte a ochutnávejte.

Lokalita

Nasedněte na kolo a objeďte si Pálavské vrchy. Cesty jsou bezpečné a vyhoví každé kondici.

Vyzkoušejte moravské delikatesy

Restaurace k vínu nabízí i tapas vyráběné přímo ve vinařství nebo od lokálních dodavatelů. Zkuste domácí paštiky, vinnou klobásu stvořenou z jejich Rulandského šedého, masové charcuterie od řezníka Hakaly a další dobroty.

Wine Wellness

Vinné lázně a různé sauny přispějí k uvolněné atmosféře místa pod Svatým kopečkem. Vyzkoušejte vinnou biosaunu nebo omlazující procedury z hroznů a mořské soli.

Multifunkční hotel

Na svatby, firemní akce nebo rodinný pobyt jsou tu výborně připraveni. Máte speciální přání, sem s ním, v hotelu s výzvami žonglují.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Zlámalova 1809/2
69201 Mikulov
Navigovat Web