Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Pokud zavítáte do historického města Tábor, zamiřte se ubytovat do Hotelu Nautilus, který vás přivítá svou jedinečnou atmosférou a výhledem na starobylé Žižkovo náměstí. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nejkrásnější apartmá s okouzlujícím výhledem je to Prezidentské, kromě toho se pokoj pyšní nádherným historickým nábytkem, obrovskou postelí a koupelnou, v níž se skrývá vířivka. Ale i ostatní pokoje stojí za to – dřevěná či parketová podlaha zajistí teplo od nohou, postele jsou velmi pohodlné a starožitný nábytek navozuje tu správnou autentickou atmosféru.
Číst více
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Luxusní wellness
2x 22 m2 2x

Většina pokojů comfort je situována v podkrovní části hotelu, s překrásným výhledem na střechy táborských domů

Od 4 000 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kam v okolí?

Tábor byl založen husity a památky po nich najdete prostě všude. Navštívit můžete Husitské muzeum, Starou radnici i věž Kotnov. V létě se můžete vykoupat v rybníku Jordán, u něhož je krásně zrekonstruovaná pláž nebo vyrazit do ZOO a podívat se na bílé vlky.

Místo pro eventy

Hotel je ideálním místem k uspořádání teambuildingů nebo třeba svateb, s jejichž organizací vám ráda pomůže svatební koordinátorka.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Žižkovo náměstí 20
39001 Tábor
Navigovat Web

Ubytování

Domácí zvířata vítána Wifi zdarma v celém hotelu

Zařízení

Parkování na hotelovém parkovišti, rezervace nutná