Ambrožův dvůr

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Toužíte po dovolené na Jižní Moravě a hledáte nevšední bydlení s historickou atmosférou? Vyzkoušejte nové apartmány v komplexu staré fary a kovárny, kterou majitel zrekonstruoval s respektem k původnímu stylu a zachoval tak kouzlo tohoto místa. Vytvořil pokoje s freskami a dobovým nábytkem, díky kterým si můžete vyzkoušet, jaké by to bylo spát na zámku a zároveň se cítit příjemně a v pohodlí. Ambrožův dvůr se nachází v malé vinařské vesnici Pouzdřany na úpatí Pálavy, ze které je to nedaleko jak k vodním nádržím Nové Mlýny, tak i do krásného Mikulova.

Cena od3500 Kč Pokoj /noc

Kapacita 12

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Vana
  • Vinařství
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Vyberte si ze třech velkorysích apartmánů, které jsou si podobné svou stopou z minulosti, ale každý si zachovává svůj vlastní styl. Je jen na vás, jestli vám bude lépe ve Královském apartmánu s křišťálovým lustrem nebo v jednodušším apartmánu Selském apartmánu s původními klenbami. Využijte obrovský dvůr, kde můžete nechat pobíhat své domácí mazlíčky nebo děti a vy si užijte chvilku pro sebe s knihou a dobrou kávou.

Kde budete spát

Všechny pokoje jsou vybavené kvalitními postelemi s matracemi, kde se vám bude spát jedná báseň. Vyberte si pokoj s vanou a ulehněte ke spánku po dlouhé horké koupeli. Zatáhněte závěsy a nechte se probudit až v momentu, kdy budete opravdu odpočatí a připravení na celý den mezi vinicemi.

Co tam můžete dělat

Jižní Morava je jeden z regionů, kde o krásná místa a všelijaké výlety opravdu není nouze. I kdybyste neplánovali a projížděli autem nebo na kole z vesnice do vesnice, můžete si být jisti, že padnete na místa natolik krásná, že se sem budete chtít stále a znova vracet. Přímo v Ambrožově dvoře si můžete zapůjčit elektrokolo nebo sportovní kabriolet a zajed se podívat na mandloňový sad do Hustopečí nebo prozkoumejte místní vinné sklípky. A pokud máte více času, nezapomeňte na Mikulov nebo úchvatný Lednicko-valtický areál.

Co byste měli ještě vědět

  • S objektem jsou velké plány pro další sezonu - spa, venkovní bazén, bar v kapli a velkorysý krytý prostor. Moc se těšíme!
  • Celý objekt je vhodný na svatby.
  • Parkování i wifi je samozřejmostí.
  • Půjčte si elektrokolo nebo sportovní kabriolet BMW.
  • Můžete si objednat lokální snídani, která vás bude čekat v podobě koše plného jídla ráno před dveřmi vašeho apartmánu.
Snídaně ve dvoře

Začněte den pomalu a užijte si společnou chvilku s výhledem do dvora

Další nabídky v této lokalitě

Sousedi Pavlov

Apartmány

Pastuška

Penziony

Vinařství Peřina

Malé penziony

Vinný Tunel

Malé penziony

Café Fara

Penziony