Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Zamilujte se do malebných krajů Jižní Moravy při pohledu z okna nových apartmánů v komplexu staré fary a kovárny. Nevšedního místa s historickou atmosférou, v pokojích s freskami a dobovým nábytkem, který lehce vytvoří pocit zámeckého života. 

Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Historická stopa se prolíná všemi třemi apartmány, ale každý z nich si zachovává svůj vlastní styl. Je jen na vás, jestli vám bude lépe v Královském s křišťálovým lustrem nebo v historickém Selském s původními klenbami.
Číst více
Parkování v ceně
Kolo / Elektrokolo
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Svatební místo

Celý objekt je vhodný na svatby. Na fotkách se bude obzvláště vyjímat a zajistí originální atmosféru každé zachycené vzpomínky.

A co dál?

S objektem jsou velké plány pro další sezonu - spa, venkovní bazén, bar v kapli a velkorysý krytý prostor. Moc se těšíme!

Vítr ve vlasech

Půjčte si kultovní kabriolet BMW Z4, jež je zastájovan přímo ve dvoře a čeká jen na vás.

Brunch

Můžete si objednat lokální snídani, která vás bude ráno čekat v podobě koše plného jídla před dveřmi vašeho apartmánu.

Dvůr

Využijte prostor před apartmány, kde můžete nechat pobíhat své domácí mazlíčky nebo děti a vy si užijte chvilku pro sebe s knihou a dobrou kávou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Hlavní 13
691 26 Pouzdřany
Navigovat Web

Ubytování

Kompletně vybavená kuchyň TV s Netflixem Hudební JLB systém Aktuální vydání časopisů Forbes, Vogue, Esquire a Reporter Minibar na pokoji Vinná lednice Nespresso kávovar Brožura s Tipy na výlet po okolí

Zařízení

Gril