Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 890 Kč
za noc
Krajina lemovaná pastvinami a panorama Lužických hor, takový je příjezd do Jítravy. Zaparkujte auto, nadechněte se čerstvého vzduchu a váš odpočinek v srdci přírody může začít. Apartmány Jítravský dvorec nabízí nadstandard, který si užijete a zároveň se tu budete cítit jako doma.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na recepci vás mile uvítají a ukážou vám pokoj. Pokud jste přijeli relaxovat, na pokoji se můžete převléknout do županu, nazout pantofle a uvařit si čaj, čímž si navodíte domácí atmosféru. Personál vždy ochotně poradí s aktivitami v okolí. Na večeři si můžete zajít do místní restaurace, pro níž je kvalita jídla klíčová.
Číst více
Vítěz v kategorii Restaurace
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Rozkvetlá zahrada
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly

Pokoje

Naše tipy

Skvělá restaurace

Předností místní restaurace je příprava pokrmů z vlastního hovězího a jehněčího bio chovu a zvěřiny z okolních lesů. V kuchyni mají místo pouze čerstvé suroviny od lokálních pěstitelů a zemědělců, bylinky ze zahrádky a jítravských lesů, fantazie a cit pro detail.

Biofarma

Na rozlehlých loukách, které obklopují Jítravu a současně jsou vstupní branou do Lužickýh hor, se pasou stáda skotu a ovcí. Celoroční chov na volném prostranství jim přináší volný pohyb a klidný život v čisté přírodě. Způsob místního farmaření tak zapadá do konceptu Jítravského dvorce, ve kterém je hlavním cílem dělat vše poctivě.

Aktivní odpočinek

Pro aktivní hosty je možné zapůjčení kol nebo map běžeckých i turistických tras. V zimním období vás dopraví na sjezdovky ski areálu Ještěd, případně na běžecké tratě v Bedřichově.

Jezdecký areál

Nově vybudovaný jezdecký areál umožňuje provozování veškerých sportovních disciplín s koňmi, je to především parkur, drezura a vozatajství na luxusních sportovních plochách. V Jítravě založili největší chov španělských /andaluských/ koní PRE. To vše citlivě realizovali ve stylu vzájemně propojeného s krásou okolní krajiny Lužických hor.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jítrava 70
463 53 Rynoltice
Navigovat Web