Amenity Resort Špindlerův Mlýn

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Jen pár kroků od sjezdovky Labská, uprostřed lesů a hor vzniklo místo s nádherným výhledem do údolí, špičkovou gastronomií a tak milým personálem, jaký jste již dlouho nikde nezažili. Vychutnejte si sklenku vína na terase při západu slunce, dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness nebo nazujte lyžáky a za minutku už seďte na lanovce.

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

 Amenity resort je tvořen dvěma budovami – hotelem s pokoji, restaurací a wellnessem a hned vedle toho dependance s apartmány, které jsou vybavené plně zařízeným kuchyňským koutem a dostatkem prostoru pro ničím nerušenou dovolenou. Rozhodně navštivte stylovou restauraci, kde se podávají speciality regionální kuchyně dle sezónních surovin od lokálních dodavatelů. Ochutnejte například grilovaná vepřová žebírka nebo tvarohové knedlíky plněné ovocem, které je zrovna k dostání.

Kde budete spát

V hotelu se můžete ubytovat v moderních dvoulůžkových pokojích nebo jednom rodinném s oddělenými ložnicemi. Součástí je vždy soukromá koupelna se sprchovým koutem, toaletními potřebami, županem, přezůvkami a přírodní kosmetikou. Chcete-li ale více prostoru, pak si objednejte jeden z apartmánů ve vedlejší budově. Ty jsou určené pro dvě až šest osob a taktéž samozřejmě se soukromém koupelnou. Za nás nejhezčím a nejluxusnějším apartmánem je Grand Apartment s vanou a prostorným posezením u krbu.

Co tam můžete dělat

Součástí hotelu je i wellness v podobě krytého vyhřívaného bazénu s atrakcemi, sauna, pára nebo třeba Kneippův chodník. Pokud jste ubytování v dependanci, můžete využít privátní relaxační zóny, kterou je tedy ale třeba zarezervovat s dostatečným předstihem. Zrelaxovat se můžete i při aroma nebo třeba indické masáži hlavy a šíje. Chcete si trochu zasoutěžit? Pak využijte bowlingové dráhy a změřte si své dovednosti.

Špindlerův Mlýn je skvělým výchozím bodem pro spoustu turistických tras, cyklostezek a v zimě samozřejmě patří k jednomu z nejoblíbenějších lyžařských středisek. 

Co byste měli ještě vědět

  • V celém hotelu je vám k dispozici WiFi připojení zdarma
  • Venkovní parkovací stání
  • Snídaně se podává každé ráno v hotelové restauraci formou bufetu

Další nabídky v této lokalitě

Roubenka Liška

Kouzelné roubenky

Roubalka

Kouzelné roubenky

Skøg Harrachov

Apartmány

Residence Grand

Apartmány

Luxury Wellness Apartment

Apartmány