Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 471 Kč
za noc
Jen pár kroků od sjezdovky Labská, uprostřed lesů a hor vzniklo místo s nádherným výhledem do údolí, špičkovou gastronomií a tak milým personálem, jaký jste již dlouho nikde nezažili. Vychutnejte si sklenku vína na terase při západu slunce, dopřejte si zasloužený odpočinek ve wellness, nebo nazujte lyžáky a za minutku už seďte na lanovce.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Amenity resort je tvořen dvěma budovami – hotelem s pokoji, restaurací a wellnessem, a hned vedle toho dependance s apartmány. Ty jsou vybavené plně zařízeným kuchyňským koutem a dostatkem prostoru pro ničím nerušenou dovolenou. Rozhodně si zajděte na jídlo i do restaurace, kde podávají speciality regionální kuchyně. Moderní design, lokální suroviny a terasa s výhledem do krkonošské přírody dělají z restaurace místo, kam se rádi vrátíte.
Číst více
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přímo na sjezdovce
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Singltrek

Pokoje

Naše tipy

Wellness se vším všudy

Zachtělo se vám odpočívat? K dispozici vám bude bazén s protiproudem a masážní lavicí, sauna, pára, Kneippův chodník i výběr relaxačních masáží.

Domácí mazlíčci

Ovce i koně naleznete volně se pasoucí na loukách hned vedle resortu. Zábava a poznávání pro děti jako ušité.

Ty výhledy

Tenhle resort vám nabídne krásné ničím nerušené výhledy do údolí, či na okolité hory a lesy. Je to ráj pro každého milovníka přírody.

Vodopády, turistika i sjezdovky

Vydejte se po přehledně značených cestách, až na vrcholky hor. Dojít můžete na Snežku a cestou vás budou provázet výhledy na krásy Krkonošského národního parku. V lyžařské sezóně to pak budete mít kousek na sjezdovku Labská.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Labská 117
543 51 Špindlerův Mlýn – Labská
Navigovat Web