Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 400 Kč
za noc
V údolí řeky Metuje mezi Adršpachem a Teplicemi nad Metují najdete citlivě zrenovovanou historickou budovu z roku 1770, dnešní rodinný hotýlek Skalní mlýn. Velkorysá budova, sevřená mezi skalnatými svahy, skrývá stylové pokoje, útulnou restauraci s kachlovými kamny nadohled světoznámého skalního města.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Adršpašsko-teplické skalní město udivuje nejenom svými pískovcovými útvary, ale také divokou přírodou výletníky již od 18.století. Z tohoto období pochází i objekt s popisným číslem 1, původně byl mlýn nazýván Dolním nebo také Šádovým. Rozsáhlá rekonstrukce vykouzlila pokoje a apartmá pro 37 osob, restauraci s velkou terasou, posilovnu s infrasaunou a vinným sklípkem.
Číst více
Na samotě
Gril / ohniště
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Historie v moderním hávu

Budova z roku 1770 prošla rozsáhlou rekonstrukcí, ale zachovala si dobový ráz. Nadchly nás dřevem a kvalitními tkaninami obložené stěny pokojů

Lokální kuchyně

Čerstvé ryby, poctivá rukodělná kuchyně podle dobových receptů, místní pivo a přátelský servis. Víc nebudete potřebovat.

Lokality

Hluboké lesy, majestátní skaliska, zurčící potoky a říčky. Panenská příroda vám vyčaruje úsměv hned po ránu.

Pohyb

Ať už se rozhodnete chodit nebo pojedete na kole, místní infrastruktura je na vás skvěle připravená. Budete se sem vracet.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Dolní Adršpach 1
549 57 Adršpach
Navigovat Web