Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 361 Kč
za noc
Na samotném vrcholu Landeckého kopce stojí zrekonstruovaná prvorepubliková vila, jež byla ve své největší slávě středobodem kulturního dění. Nyní vás láká nejen na výjimečné prostory, ale také na jedinečné ubytování v soukromí a neopakovatelné výhledy na Ostravu a její okolí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vtiskněte oslavě, firemní akci, či svatbě ducha velkých večírků první republiky. Velkorysé sály, industriální prostory a variabilní salonky s možností propojení jsou ideální volbou pro rodinné i firemní akce. Obrovskou předností je možnost využití rozlehlého venkovního areálu a uspořádat zde jedinečnou garden party s úžasným výhlededem. Pokud chcete zapůsobit, jiné místo nehledejte.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Místo na jógu

Pokoje

Naše tipy

Kouzelné místo pro svatby

Dodejte kouzlo vašemu dni D. Využijte variabilní prostory, romantická zákoutí a všudypřítomnou zeleň. V podvečer vaši událost umocní osvětlená vila a rozzářené město pod ní.

Jedinečná romantika

Krásné společné chvíle prožijete v privátním venkovním wellness. Těšit se můžete na vířivou káď a saunu. Wellness je zasazeno do klidné části parku, kde nebudete nikým a ničím rušeni. Připraveno bude kromě vychlazené láhve sektu také drobné občerstvení, klidný hudební podkres, vonné esence a spousta svíček, pro dokreslení jedinečného zážitku.

Jogové pobyty pro ženy

Nově na vile probíhají také víkendové retreaty pro ženy. Jedná se o kompletní vylazený program od a do z včetně zdravé plné penze a ubytování. Cílem pobytů je dobít, všem přetaženým ženám, baterky a zrelaxovat. Více info na webu www.retreatprozeny.

Kultura ve vile

Místní amfiteátr hostí herce, zpěváky a další umělce. Majitelé se snaží vile vdechnout její původní, kulturně vzdělávací punc. Pořádá se zde každoroční letní divadelní festival s názvem Divadelní hvězdy nad Ostravou, ten byste si neměli nechat ujít.

Novinka v podobě apartmá ROTHSCHILD

Toto apartmá je skutečnou chloubou vily. Jedná se o vskutku honosný designový prostor s rozlohou přes 120m2 s otevřeném prostorem v podkroví. Jeho součástí je privátní terasa s krásným výhledem a posezením, obrovská pohodlná kruhová postel na míru, luxusní kožené sedačky a křesla, obří masivní stůl z dubu a epoxidu a volně stojící vana už je jen třešničkou na dortu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Landeku 264
72529 Ostrava Petřkovice
Navigovat Web