Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
Na samotném vrcholu Landeckého kopce stojí zrekonstruovaná prvorepubliková vila, jež byla ve své největší slávě středobodem kulturního dění. Nyní vás láká nejen na výjimečné prostory, ale také neopakovatelné výhledy na Ostravu a její okolí. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vtiskněte oslavě významné události ducha velkých večírků první republiky. Velkorysé sály, industriální prostory a variabilní salonky s možností propojení jsou ideální volbou pro rodinné i firemní akce. Pokud chcete zapůsobit, jiné místo nehledejte.
Číst více
Parkování v ceně
Gril / ohniště
Koupací dřevěný sud
Na polosamotě
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 1 530 Kč
za noc

Naše tipy

Kouzelné místo pro svatby

Dodejte kouzlo vašemu dni D. Využijte variabilní prostory, romantická zákoutí a všudypřítomnou zeleň. V podvečer vaši událost umocní osvětlená vila a rozzářené město pod ní.

Jedinečná romantika

Dokonalou romantiku prožijete ve venkovní vířivé kádi se šampaňským a promítáním vašeho oblíbeného filmu na plátno. Tohle je opravdu potřeba zažít! Vše v naprostém soukromí zahrady pod širým nebem plným hvězd.

Kultura ve vile

Místní amfiteátr hostí herce, zpěváky a další umělce. Majitelé se snaží vile vdechnout její původní, kulturně vzdělávací punc.

Historie a velkolepost

Přesně to ve vile ucítíte. Ruku v ruce s útulností a velmi vřelým a milým přístupem personálu.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Na Landeku 264
72529 Ostrava Petřkovice
Navigovat Web