Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1981.20 Kč
za noc
Venkovská usedlost stojí v Číčovicích více než sto let. Moderní rekonstrukce zachovala patinu venkova, ale současně vám poskytne pohodlí dnešní doby. Žádný ruch velkoměsta, přestože je nedaleko. Klidná atmosféra vám učaruje. Vzpomenete si na atmosféru slavných filmů, kterou jste chtěli poznat na vlastní kůži.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Do rodinného hotelu vtiskly svou pečeť tři generace Hoffmeisterů. Dvůr je ideálním místem pro pořádání svateb, rodinných oslav, konferencí i firemních akcí. Pro svatební obřady vám poslouží rustikální stodola se zahradou a jezírkem. Ubytovat se můžete v jednom ze šestnácti pokojů. Od dvoulůžkového až po rodinný pokoj typu Comfort nebo Superior. Pokud chcete mít soukromí, vyberte si ložnici se samostatným vchodem přímo ze dvora. Na své si přijdou jak milovníci historie, tak i moderního designu.
Číst více
Domácí snídaně
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Konferenční místnost
Servis přímo od majitelů

Pokoje

Naše tipy

Zelená jízda

Pohodlně se zde můžete usídlit i se svým elektromobilem, poskytují tu totiž dobíjecí stanice.

Pro koňáky

Jezdecké centrum Dvora Hoffmeister nabízí služby na špičkové profesionální úrovni. Zkuste třeba zdejší jezdeckou školu.

Firemní akce

Jsou tu připraveni také na firemní akce - k dispozici je konferenční místnost až pro 60 osob.

Vyhlášené pohoštění

Rodinná historie, umělecká atmosféra, gastronomický zážitek, sezónní suroviny, srdečnost i pohostinnost - to je to, co najdete v této vyhlášené restauraci.

Svatba snů

Pokud jste toužili po svatbě v krásné stodole, místo pro váš vzácný den je jasné. Postarají se o vás, ať se rozhodnete pro komornější svatbu se slavnostní tabulí nebo raut s grilováním pro 100 hostů. Jsou tu připraveni také na firemní akce - k dispozici je konferenční místnost až pro 60 osob.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Číčovice 45
25268 Praha západ
Navigovat Web