Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 445 Kč
za noc
Lehce ukrytý, přesto na první pohled nepřehlédnutelný. Prožijte dovolenou na statku s více než dvousetletou historií. Až pohádkově vyhlížející malovaný štít, modrá okna, útulné pokojíčky a neskutečně milá rodinná atmosféra způsobí, že nebudete chtít odjet. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Penzion vřele uvítá až 40 lidí. Ubytovat se můžete v hlavní hrázděné budově nebo bývalé maštali. Je tu perfektní prostor pro páry i celou rodinu. Na vícero dní ale doporučujeme sáhnout po jednom z podkrovních apartmánů s praktickou kuchyňkou.
Číst více
Vítěz v kategorii malé penziony
Vítěz v kategorii Penziony 2022
S domácím mazlíčkem
Parkování
Gril / ohniště
Domácí snídaně
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP

Pokoje

Naše tipy

Oheň i voda

Opečte si špekáčky na ohništi hned vedle potoka. Sálavé plameny, bublání vody a vůně pečených dobrot vytvářejí perfektní večer venku.

Výlety do Německa

Přímo ze statku je možné se dostat přes Doubravu a hraniční přechod Mýtina do hezké německé obce Neualbenreuth, ať už se rozhodnete pro pěší výlet nebo sednete na kolo.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty, místo si pro vás jako dárek, pokud se ubytujete v Maštali v pokoji U Splavu, připravilo relaxační koupel „Rozkvetlá louka“ od Manufaktury ve staré litinové vaně, s občerstvením. Pokud se ubytujete v jiném ze zbylých pokojích dostanete dárkový balíček, ve kterém kromě jiného najdou originální ponožky. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Kolna

V nově vybudované kolně (repliky původní) je umístěna malá expozice historického řemeslného a zemědělského nářadí. Poseďte v jejím přízemí nebo zde uskutečněte jakoukoliv oslavu.

Na borůvky

Salajna je známou oblastí pro sběr borůvek. Téměř hned od statku vedou cesty do krásných hvozdů. Až vás trhání lesních plodů unaví, sedněte na pařez a rozjímejte.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Salajna 12
350 02 Dolní Žandov
Navigovat Web