Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 840 Kč
za noc
Ráj nejen pro rybáře - to jsou čtyři chatky s příznačnými jmény Kapr, Štika, Amur & Sumec, které vyrostly na břehu proslulého jezera Katlov. Moderní ubytování s veškerým komfortem ale není jen pro rybáře, užijí si to tu hlavně rodiny s dětmi nebo party přátel, co zatouží strávit pár dnů v přírodě.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Chatičky jsou jedna jako druhá a poskytnou vám útulný domov, na jak dlouho si umanete. Nejlepší je se sem vydat na celý týden a užít si jak jezero a rybaření, tak okolní přírodu a třeba i nedalekou Kutnou Horu.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Možnost rybařit
Velká kuchyň

Pokoje

Naše tipy

Jezero Katlov

Jezero Katlov je soukromou vodou známého sportovního rybáře Jakuba Vágnera. Najdete tu rybí obsádku, která na území Česka nemá obdoby.

Kutná Hora

Krásné historické město s chrámem Svaté Barbory, galerií GASK a útulnými kavárnami může být cílem nejednoho vašeho výletu.

V zimě i v létě

Na Katlov se můžete vydat v každém ročním období, chatky vám poskytnou skvělé zázemí a jejich okolí je plné krásných míst na výlety.

Ráj pro rybáře

Každá ryba v jezeře je unikát, a tak potěší oko i toho nejnáročnějšího rybáře. Narazit tu můžete na překrásné a zajímavé formy kapra s váhou kolem 20 kilogramů. Stejně tak i líny s délkou okolo 70 centimetrů!

Chytrá domácnost

Ve spolupráci s firmou Loxone tu majitelé vytvořili chytrou domácnost, která při příchodu rozsvítí a každý host má možnost v mobilní aplikaci ovládat všechny prvky v domě.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Jezero Katlov - Červené Janovice ev. č. 124
286 01 Červené Janovice
Navigovat Web