Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 12370.00 Kč
za noc
Krajina tisíce jezer nebo Malé Finsko - těmito pojmy bývá označována oblast Mazurských jezer na severu Polska, která je přírodním i rekreačním skvostem a kterou tvoří skutečně na dva tisíce jezer. Ráj pro jachtaře, vodáky, rybáře, ale i všechny, kdo milují klid zrcadlící se v rozlehlých vodních hladinách.
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Dům High Zen je ve svém názvu velmi výstižný - dřevo, kov a přírodní materiály, které se prolínají v interiéru i exteriéru domu jsou v dokonalé symbióze s okolní krásnou a harmonickou krajinou. Třešničkou na onom zenovém dortíku je pak bezprostřední blízkost jezera a stoprocentní klid a soukromí, které vám dům i jeho okolí poskytne.
Číst více
Na samotě
IQOS friendly
S domácím mazlíčkem
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
6x 140 m2 6x

Od 12 370 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Vybavení na vodu připraveno

Skvělou zprávou je, že pro hosty jsou připravené dva kajaky, paddle board i šlapadlo pro 6 osob (vše v ceně pobytu). V těchto okolnostech je okusit dobružství na vodě téměř povinnost! Nejbližší a nejjednodušší variantou je sjíždění řeky Sapiny, která proplouvá v bezprostřední blízkosti domu.

Domácí pizza z domácí pece

Součástí terasy je i zděná kuchyně, kde pohodlně připravíte to nejlepší z vašeho repertoáru, obzvláště pak doporučujeme upéct si pizzu v opravdové peci...

Boží zahrada

Zahrada u domu je obklopena vzrostlými břízkami, které poskytnou nejen příjemný stín, ale ukrývají i vyžití pro ty nejmenší a nejčipernější. Vy mezitím můžete relaxovat ve vířivce nebo na terase se sklenkou něčeho dobrého.

Mazury na kole

Mazurská jezera mají co nabídnout i pěším turistům a cyklistům. Region je protkán hustou sítí stezek vedoucích krásnými hlubokými lesy nebo otevřenou krajinou s výhledy na jezerní krajinu a nabízí tak skvělé možnosti, jak si jej vychutnat i jinak než na vodě.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Przytuły 34
11-610 Pozezdrze
Navigovat Web