Statek Oblík

Hluboký nádech a výdech. Statek Oblik je oázou klidu uprostřed překrásné krajiny Českého středohoří, jen hodinku a půl vzdálený od Prahy. Leží na samém úpatí hory Oblík, přímo v srdci národní přírodní rezervace, dostatečně vzdálený od ruchu okolních měst. Statek je místem, kde můžete na chvíli vypnout, přečíst si dlouho odkládanou oblíbenou knížku, běhat po lesích nebo jen celý den lelkovat u bazénu se skleničkou vychlazeného prossecca. Zamilujte se do okolní provoněné krajiny, ochutnejte čerstvé domácí sýry z naší sýrárny a užijte si výhledy na daleké lány, kde se pasou stáda ovcí. 

Kde budete spát

Na statku najdete 7 luxusních dvou- až čtyřlůžkových apartmánů s výhledem na překrásnou přírodu Českého středohoří. Každý apartmán v sobě snoubí moderní a funkční design s prvky tradiční historické farmy z poloviny 17. století. Pokoje jsou útulně zařízené s pohodlnými postelemi typu king size, plně vybavenou kuchyní, obývací částí a vlastní koupelnou. Pronajmout si můžete jak celý statek, tak jednotlivé apartmány.

Co tam můžete dělat

Na statku můžete využít posilovnu, půjčit si kolo na celodenní projížďku nebo jen odpočívat s oblíbenou knížkou u bazénu. K dispozici budete mít plně funkční gril a venkovní posezení, kde si můžete vychutnat vlastnoručně připravený steak. Výborná lokalita Oblíku nabízí velké množství výletů po českých hradech a zámcích, pěších procházek nebo výšlapů na vrcholy Českého středohoří. 

Co bystě měli ještě vědět

Parkovat můžete přímo u statku

Po příjezdu dostanete uvítací balíček

Všechny pokoje jsou vybavené Wi-fi a klimatizací

Do pokojů je možné přidat dětské postýlky.

Domácí mazlíčci jsou tu vítáni po předchozí domluvě

Statek je možné pronajmout si celý pro účely svatby, narozeninové oslavy nebo teambuildingu

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Panská Zahrada

Hotely

Hotel Ostrov

Hotely

Design Hotel Neruda

Boutique hotely

Boutique hotel Corso

Boutique hotely

Dvůr Perlová voda

Penziony