Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 4000.00 Kč
za noc
Hluboký nádech a výdech. Statek Oblík je oázou klidu uprostřed překrásné krajiny na samém úpatí stejnojmenné hory, jen hodinku a půl vzdálený od Prahy. Co takhle lelkovat u bazénu se sklenkou prosecca, načerpat sílu v okolních lesích nebo si užít chuť čerstvých domácích sýrů z místní sýrárny?
Tip
Sbírejte zážitky, ne věci
Koupit
Na statku na vás bude čekat sedm dvou až čtyřlůžkových apartmánů s výhledem na překrásnou přírodu Českého středohoří. Každý apartmán v sobě snoubí moderní a funkční design s prvky tradiční historické farmy z poloviny 17. století. V útulných pokojích najdete vše od vybavené kuchyně, přes prostornou obývací část s přírodními materiály, až po balkon, kde si můžete užívat ranní kávu i večerní sklenku.
Číst více
Vítěz v kategorii Svatební místo 2022
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Kolo / Elektrokolo
Svatební místo
Baby friendly
Venkovní bazén

Naše tipy

Ideální místo na svatby

Pokud hledáte opravdu jedinečné místo, kde budete moci nerušeně prožít nejromantičtější den vašeho života, společně s vašimi blízkými a přáteli, statek Oblík je tím pravým místem.

Lokální vína a domácí sýry

Pokud si budete chtít po celém dni v klidu posedět u skleničky dobrého vína a něčeho k zakousnutí, mají zde pro vás připravenou nabídku lokálních vín a domácích sýrů přímo z jejich sýrárny na statku. Pochutnat si můžete na skvělé kravské goudě nebo pecorino od vlastních oveček.

Piknik v přírodě

Výšlap na Oblík, který vzbuzoval zájem našich předků již od pravěku, si můžete zpříjemnit piknikem na samém vrcholu kopce. Rádi vám tu připraví balíček dobrot přímo na míru.

Spaní pod širým nebem

Pokud milujete hvězdnou oblohu, můžete si zapůjčit spacák i karimatku a vyrazit vstříc pořádnému dobrodružství! Stačí, když zapůjčení nahlásíte jeden den předem na recepci.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Raná 28
439 24 Raná
Navigovat Web