Vinařství Peřina

Pokud chcete na vlastní kůži zažít a ochutnat, jak vznikají úžasná vína, navštivte vinařství Peřina v obci Klentnice. Ocitnete se v malém autentickém vinařství, kde s neuvěřitelnou péčí a láskou vznikají tak dobrá vína, že postupně pronikají do známých restaurací po celé republice. Spát zde budete jako v bavlnce na vysoce kvalitních matracích a lůžkovinách v luxusně vybavených pokojích. Během celého pobytu Vám bude věnována maximální péče. 

Cena od1950 Kč Pokoj /noc

Kapacita 12 osob

Vybavení

Kde budete spát

Penzion je malý a nově postavený, budete se tu cítit jako v bavlnce. Čekají na vás čtyři luxusní pokoje a jedno apartmá s kuchyní. Místnosti jsou jednoduše, ale elegantně zařízené v tlumených barvách. Postele pohodlné, ve kterých je radost spočinout. 

Co tam můžete dělat

Odpočívat a pít víno. Ale až vás to omrzí, zajděte si na romantickou procházku mezi vinice nebo si vyšlápněte na zříceninu hradu Děvičky, odkud je úchvatný výhled na vodní nádrž Nové Mlýny. Rodiny s dětmi pak mohou na výlet na některý z okolních zámků či do aquaparku Pasohlávky, kde na ně čeká nespočet vodních atrakcí. Navštívit můžete i romantický statek Jáňův dvůr s ekofarmou nacházející se poblíž rakouských hranic v Novém Přerově.

Co byste měli ještě vědět

  • Wifi v celém objektu zdarma.
  • Klimatizace na pokojích.
  • Parkování v areálu zdarma.
  • Možnost firemních školení - konferenční místnost pro 35 lidí.
  • Pro vaše konference vám zde zajistí i catering.
  • Jen několik kroků od vinařství se nachází známá restaurace Café fara.

Další nabídky v této lokalitě

Vinařství Gotberg

Malé penziony

Ambrožův dvůr

Apartmány

Sousedi Pavlov

Apartmány

Apartmány V Jámě

Apartmány

Hotel Volarik

Hotely