Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 700 Kč
za noc
V samém srdci Krkonoš, v centru Pece pod Sněžkou, stojí tento čtyřhvězdičkový hotel. Majitelé se nechali inspirovat trochou Itálie, Švýcarska a kouskem Rakouska a z každého si vzali jen to nejlepší. Hotel ztělesňuje harmonické propojení designu, minimalismu a útulna s wellness centrem a špičkovou kuchyní. A je ideálním místem nejen pro rodinnou dovolenou, ale také pro jedinečnou firemní akci.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na své si přijdou milovníci dobrého jídla, kteří jistě ocení nabídku stařených mas připravovaných na tropickém mangrovníkovém dřevě. Fanouškům kvalitní relaxace pobyt určitě zpříjemní návštěva wellness a mysleli zde i na ty nejmenší. Pohrát si mohou v dětské herně se skluzavkami a spoustou hraček, pro ty odrostlejší je zde herna v podobě X-boxů, domácího kina nebo stolního fotbálku. Každopádně nic nebrání tomu, abyste těchto heren využili i vy a probudili tak v sobě zase trochu dítěte.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa & Wellness 2022
Vítěz v kategorii Hotely 2023
S domácím mazlíčkem
Soukromá vířivka
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Nejlepší z nejlepších

Horský designový Aparthotel Svatý Vavřinec získal řadu prestižních ocenění - jedním z nich je také Baby Friendly zlatý certifikát.

Speciálně pro vás

Pokud jste držitelem prémiové Gold, Platinum či Infinite karty nebo firemní Visa karty a ubytujete se v Mimosezóně, bude na vás při příjezdu na pokoji čekat lahev Prosecca, early check-in dle obsazenosti, late check-out dle obsazenosti a 30 min v privátní vířivce. Pokud se ubytujete v Sezóně, dostanete jako bonus lahev Prosecca při příjezdu na pokoj a 30 min v privátní vířivce jako dárek. Nezapomeňte však při objednávce ubytování zadat kód AmazingVisa2024.

Odpočiňte si

Pokud jste si sem přijeli především odpočinout, čeká na vás wellness, kde máte k dispozici finskou parní saunu, vířivku, Kneippův chodník nebo zážitkové sprchy. Stále vám to přijde málo? Pro tento případ jsou tu pro vás maséři, kteří vás budou hýčkat. Naše doporučení: masáž hlavy a obličeje vás dokonale uvolní. Mimo wellness centra najdete v areálu supermarket, lékárnu, servis lyží a spoustu dalšího.

Parkování v bezpečí

Parkovat se dá v jedné ze dvou podzemních garáží (nyní nově i s elektronabíječkami s možností dobití až šesti vozů najednou).

Konference či večírek pod Sněžkou

Uspořádejte si firemní akci, teambuilding nebo večírek v Aparthotelu Svatý Vavřinec. Nečekejte nudné salónky či velké sály bez duše. Konferenční prostory ve Svatém Vavřinci jsou osobité a jedinečné s kapacitou až do 300 osob.

Vyberte si program pro vás

Můžete si užít výlet na skialpech s průvodcem, jízdu se psím spřežením, večerní sáňkování, slalomové závody, vyhlídkovou jízdu rolbou, výlet lanovkou na Sněžku, nebo středověké vaření. V případě, že by vám počasí nepřálo, v záloze mají také indoor únikovou hru, kvízy či týmové hry.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pec Pod Sněžkou 355
54221 Pec pod Sněžkou
Navigovat Web