Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost
Vyberte termín
Počet osob
V Peci pod Sněžkou, destinaci oblíbené všemi horaly a turisty, vyrostl tento čtyřhvězdičkový hotel. Majitelé se nechali inspirovat trochou Itálie, Švýcarska a kouskem Rakouska a z každého si vzali jen to nejlepší. Díky tomu mohlo vzniknout designové ubytování s wellness centrem a špičkovou kuchyní.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Když už jsme zmínili kuchyni, nenechte si ujít ochutnávku grilovaných mas, které připravují na mangrovníkovém dřevu. Věřte, že takový hovězí steak do sebe dostane hned jinou vůni a jeho chuť bude o to výraznější. Chápeme, že vašim dětem tohle nic neříká, ale i na ty majitelé hotelu mysleli. Ti nejmenší si mohou pohrát v dětské herně se skluzavkami a spoustou hraček, pro ty odrostlejší je zde herna v podobě X-boxů, domácího kina nebo stolního fotbálku. Každopádně nic nebrání tomu, abyste těchto heren využili i vy a probudili tak v sobě zase trochu toho dítěte.
Číst více
IQOS friendly
Gril / ohniště
Soukromá vířivka
Soukromá sauna
Dobře tu vaří
Baby friendly

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 13 000 Kč
za noc

Naše tipy

Nejlepší z nejlepších

Horský designový Aparthotel Svatý Vavřinec získal řadu prestižních ocenění - jedním z nich je také Baby Friendly zlatý certifikát.

Kam vyrazit?

Pokud jste ještě nikdy nebyli na Sněžce, trochu si přivstaňte, udělejte si svačinu a vyrazte na vrchol. Více aktivit v okolí najdete i na webových stránkách Aparthotelu.

Odpočiňte si

Pokud jste si sem přijeli především odpočinout, čeká na vás wellness, kde máte volně k dispozici finskou parní saunu, vířivku, Kneippův chodník nebo zážitkové sprchy. Stále vám to přijde málo? Pro tento případ jsou tu pro vás maséři, kteří vás budou hýčkat. Naše doporučení: masáž hlavy a obličeje vás dokonale uvolní. Mimo wellness centra najdete v areálu supermarket, lékárnu, servis lyží a spoustu dalšího.

Parkování v bezpečí

Parkovat se dá v jedné ze dvou podzemních garáží, přičemž poplatek je již v ceně ubytování (nyní nově i s elektronabíječkami s možností dobití až šesti vozů najednou).

Konference

Konferenční prostory vám jsou k dispozici, firemní akci vám tu zajistí od A do Z.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 250 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pec Pod Sněžkou 355
54221 Pec pod Sněžkou
Navigovat Web