Aparthotel Svatý Vavřinec

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V oblíbené destinaci pro všechny horaly a turisty, v Peci pod Sněžkou, otevřeli majitelé čtyřhvězdičkový hotel. Nechali se inspirovat trochou Itálie, Švýcarska a kouskem Rakouska a z každého si vzali to nejlepší. A tak mohlo vzniknout designové ubytování s wellnessem a natolik špičkovou kuchyní, že budete chtít ochutnat všechno z jejich menu. 

 

Vybavení

 • Domácí mazlíčci vítáni
 • Kavárna
 • Lyžování
 • Parkování
 • Restaurace
 • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Když už jsme zmínili tu kuchyni, nenechte si ujít ochutnávku grilovaných mas, které připravují na mangrovníkovém dřevu. Věřte, že takový hovězí steak do sebe dostane hned jinou vůni a jeho chuť bude o to výraznější. Chápeme, že vašim dětem tohle nic neříká, i na ty ale majitelé v hotelu mysleli. Ti nejmenší se můžou zavřít v dětské herně se skluzavkami a spoustou hraček, pro ty odrostlejší je zde také herna v podobě X boxů, domácího kina nebo stolního fotbálku. Každopádně nic nebrání tomu, abyste se do heren zavřeli i vy a probudili v sobě zase trochu dítěte.

Kde budete spát

Ubytovat se můžete ve studiích pro 2 až 4 osoby, kde všude najdete jednu manželskou postel a následně rozkládací gauč nebo rozkládací palandu. Ve Svatém Vavřinci jsou ale i mnohem větší apartmány, například až pro deset osob. Součástí apartmánů je plně vybavená kuchyňská linka. Samozřejmostí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a toaletními potřebami. A co takhle ulovit ten nejlepší pokoj v resortu? Dva takové tu pro vás jsou také připraveny. Jeden s venkovní vířivkou nebo druhý s infrasaunou v koupelně. 

Co tam můžete dělat

Dalo by se říct, že hotel Svatý Vavřinec je takové jedno malé městečko. Najdete všechno na jednom místě a v případě, že nebude chtít, nemusíte ani opustit areál. Pokud jste si přijeli na hory především odpočinout, zavřete se do wellness, kde máte volně k dispozici finskou parní saunu, vířivku, Kneippův chodník nebo třeba zážitkové sprchy. Stále vám to přijde málo? Pro tento případ jsou tu pro vás maséři, kteří vás budou hýčkat. Naše doporučení: masáž hlavy a obličeje vás dokonale uvolní. Mimo wellness najdete v areálu supermarket, lékárnu, servis lyží a spoustu dalšího.

Nesmíme ale opomenout ani venkovní aktivity. Pokud jste ještě nikdy nebyli na Sněžce, trochu si přivstaňte, udělejte si svačinu a vyrazte na vrchol. Víc aktivit v okolí najdete i na webových stránkách Aparthotelu.

Co byste měli ještě vědět

 • Parkovat můžete přímo v objektu
 • Wifi máte k dispozici v celém areálu
 • Domácí mazlíčci vítáni
 • Všechny prostory hotelu jsou nekuřácké
 • Pro vyšší patra můžete využít výtah

Další nabídky v této lokalitě

Chalupa na horách

Kouzelné roubenky

Brusírna

Kouzelné roubenky

Hotelový komplex PECR

Hotely

Residence Grand

Apartmány

Roubalka

Kouzelné roubenky