Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 5 000 Kč
za noc
Máte rádi historické železnice, nekonečná údolí a divoké řeky? Vydejte se na sever Čech a objevte strážní domek s unikátním designem dotaženým do sebemenšího detailu. Nachází se na samotě nad soutokem Jizery a Kamenice a je skutečně jedinečným místem pro váš zasloužený odpočinek.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už se rozhodnete jet celá rodina nebo jen ve dvou, v Bahnhausu na vás čeká vše, co budete potřebovat ke komfortnímu pobytu. Hlavní spaní se nachází v otevřeném patře, odkud je výhled na projíždějící vlaky a v dolní části domku se na velké rozkládací pohovce krásně vyspí další dvě osoby.
Číst více
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
Bežkařská trať
3x 32 m2 3x

Ubytování je nejvhodnější pro 3 osoby. Hlavní spaní se nachází v otevřeném patře Další možnosti na dotaz.

Od 4 150 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Skvělá poloha

Bahnhaus se nachází v hlubokém údolí na pomezí Českého ráje, Jizerských hor a Krkonoš. Vybízí k relaxaci ale i ke sportovnímu vyžití. V zimě si v okolí zalyžujete a v letních měsících můžete podnikat výlety na lodích, kolech, koupání v řece Jizeře, popřípadě výstup na ferratu, která je hned za rohem.

Na výlet vlakem

Vydejte se do Bahnhausu vlakem. Zastávka Spálov je jen dvě minuty chůze po železničním mostě přes řeku Jizeru.

Venkovní romantika

Místo je jak stvořené k odpočinku. Na oplocené zahradě najdete vše potřebné od pergoly, grilu, ohniště až po venkovní saunu a vanu, pod kterou si můžete zatopit.

Domek s příběhem

Hlídat železniční trať byla 24hodinová záležitost. A hlídat se muselo nejen kvůli možným srážkám vlaků, ale třeba i kvůli požáru. A právě tomu všemu měli zabránit hlídači trati, takzvaní vechtři, kteří bydleli hned vedle kolejí ve vechtrovnách – železničních strážních domcích. A Bahnhaus je jeden z nich.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Proseč 32
513 01 Záhoří
Navigovat Web