Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2956.01 Kč
za noc
Pobývat v historických prostorách, kterým majitelé dokázali s citem a láskou vrátit jejich původní šarm a krásu nás vždy ohromně zahřeje u srdce. Pokud byste rádi zažili stejně povznášející pocity, tak neváhejte a přijměte pozvání do Lawenda Apartamenty Boutique, které najdete v polském lázeňském městě Kudowa Zdrój.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Stylová vila z 1898 roku ukrývá jedenáct čerstvě zrekonstruovaných apartmánů, útulných i prostorných zároveň. Přírodní materiály, umně zachované původní prvky, zemité barvy a taky měkké paprsky slunce dopadající skrze větve borovic z přilehlé zahrady dohromady vytvářejí dokonale harmonický prostor. Každý z apartmánů má vlastní plně vybavenou kuchyň a taky dostatek křesel, pohovek a polštářů pro pohodlné lenošení a chvilky opravdového zastavení.
Číst více
Parkování
Balkon
Design/Architektura
Turistika
V okolí kaváren/restaurací
Přijímáme AP vouchery při online rezervaci

Pokoje

Naše tipy

Terasa, zahrada, zeleň

Ubytujte se v apartmánu s terasou a dopřejte si ranní protažení a hluboký nádech-výdech na čerstvém vzduchu. Nebo rovnou seběhněte do zahrady s krásnými vzrostlými stromy a rozkvetlými keři a načerpejte tu tu nejlepší energii.

Geologické unikáty

Na dosah je národní park Góry Stołwe (Stolové hory) se svými neobyčejnými vrcholy a geologickými útvary nebo Błędne skały (Bludné skály) a jejich tajemné skalní labyrinty.

Lázeňská Kudowa Zdrój

Historické město a oblíbený lázeňský resort Kudowa Zdrój leží jen několik kilometrů od českých hranic. Přijeďte na víkend a dopřejte si lázeňské hýčkání a procházky kolonádou a lázeňskými parky nebo klidně vyražte i na déle a využijte zdejší výborné výchozí polohy pro objevování nevšedních krás okolní krajiny.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Słoneczna 12
57-350 Kudowa-Zdrój
Navigovat Web