Rezidence Adalbert

  5 (19 hodnoceni)

  Rezidence Adalbert spadá do konceptu „Domy s duší“, za nímž stojí manželé Jílkovi se svou rodinou.  Projekt nabízí romantické ubytování v budovách s bohatou historií a rodinnou atmosférou. Vyrazte i do jejich dalších domů - v Českém Krumlově to jsou Apartmány Athanor, uprostřed Telče pak Chornitzerův dům a v židovské čtvrti Mikulova stojí za návštěvu penzion Baltazar.

  Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Wifi
  Zobrazit veškeré vybavení

  Jak to tam chodí

  Adalbert se nachází v malém vinařském městečku Valticích, jehož historické jádro je chráněno jako městská památková zóna. Rezidence vznikla v roce 2016 nadstavbou nad lisovnou, kde pro vás Jílkovi vybudovali luxusní obytnou část o rozloze 140 m2 s vinným sklepem. Díky prostorné kuchyni máte dostatek místa pro přípravu vlastních pokrmů, ale na vaši žádost vám majitelé rádi zařídí snídani v nedalekém partnerském hotelu.

  Kde budete spát

  Rezidenci si pronajměte jako celý objekt, ve kterém se vás ubytuje až pět. Najdete tu dvě ložnice, jednu s manželskou postelí a druhou se dvěma oddělenými lůžky a možností přistýlky. Dále obývací pokoj, kompletně vybavenou kuchyň včetně kávovaru, jídelní kout a dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou.

  Co tam můžete dělat

  Pod rezidencí se nachází privátní sklep s možností degustace vynikajících vín, jak od místních vinařů, tak například z rakouského vinařství Neustifter. Vína si můžete vychutnat i při posezení v nádherné prosklené zimní zahradě s biokrbem.

  Když už budete ubytováni ve Valticích, navštívení Lednicko-Valtického areálu je samozřejmostí. Naleznete zde také spoustu turistických a cyklistických tras. Hledáte-li spíše odpočinek ve wellness, zajděte do Besedního domu nebo kousek dál za Valtice do vodního centra Aqualand Moravia, kde si vy i vaše ratolesti přijdou na své.

  Co byste měli ještě vědět:

  • Soukromé parkoviště
  • Wifi zdarma
  • Domácím mazlíčkům pobyt není povolen
  • Klimatizované prostory
  Rezidence Adalbert

  Další nabídky v této lokalitě

   Pumpion

   Apartmány

    Apartmány Antico

    Apartmány

     Vila Mia Valtice

     Kouzelné chalupy

      Prosecco residence Hardy

      Penziony

       Boutique apartman Mikulov

       Apartmány