Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 392 Kč
za noc
Navštivte součást konceptu „Domy s duší“, za nímž stojí rodina Jílkových a jejich sen nabídnout vám romantické ubytování v budovách s bohatou historií a rodinnou atmosférou. Tu najdete i v jejich Apartmánech Athanor v Českém Krumlově, v Chornitzerově důmě v Telči a v penzionu Baltazar v Mikulově. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nad historickou lisovnou vybudovali majitelé mimořádně luxusní obytnou část o rozloze 140 m2 s opravdu kouzelným vinným sklepem. Dokonalost vašeho pobytu dokreslí malebné Valtice a jejich historické jádro.
Číst více
Vinný sklípek
Parkování
Nespresso na pokoji
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Krb
5x 140 m2 5x

Rezidence Adalbert je romantické ubytování pro 1-5 osob.

Od 3 100 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Degustace vína

Pod rezidencí se nachází privátní sklep s možností degustace vín, jak od místních vinařů, tak například z rakouského vinařství Neustifter.

Na delší čas

Nebojte se přijet na delší dobu, budete se tu cítit jako doma. A stejně jako tam, vám i zde bude k sloužit vybavená kuchyně a pro klidné chvíle též televize a internet.

Nekonečná pohoda

Obývací pokoj i zimní zahrada s biokrbem bude zdrojem společných chvil a dvě koupelny s toaletou zase nabídnou příjemné soukromí.

Město nádhery

Když už budete ubytováni ve Valticích, návštěva jeho centra se zámkem a Lednicko-Valtického areálu, je samozřejmostí.

Bylinková zahrada

Jedinečná bylinková zahrada se nachází hned vedle valtického zámku a je domovem 300 druhů bylin, které mají léčebné účinky.

Je libo wellness?

Pokud by se vám zastesklo po wellness, zajděte do nedalekého Besedního domu nebo do vodního centra Aqualand Moravia.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Josefská 1211
691 42 Valtice
Navigovat Web