Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 6 785 Kč
za noc
Chcete-li zažít netypické bydlení přímo ve mlýně, vsaďte svoji kartu na tyto tři apartmány. Všechny je postavil majitel Marek Šimon vlastníma rukama. Jeho přáním bylo zachovat prostory starého mlýna a nenásilně v nich vytvořit luxusní zázemí plné dřevěných trámů. Při zařizování byl kladen důraz na maximální komfort pro hosty. A to se mu skvěle podařilo. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Že to není hotelové ubytování jako každé jiné, poznáte již po příjezdu, kdy vás uvítá samotný majitel. Než se dostanete k apartmánům, projdete obchodem se suvenýry.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2021
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Servis přímo od majitelů
Historické centrum
Výhled

Pokoje

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.
Od 6 785 Kč
za noc

Naše tipy

Romantika nejen pro dva

I když má místo spíše romantickou atmosféru, děti doma nechávat nemusíte.

Večeře s výhledem

Restaurace Krumlovský mlýn oplývá jedinečnou atmosférou. Z její terasy se vám naskytne pohled na řeku, zámek a Plášťový most. Čeká vás skvělá kuchyně i lahodné nápoje všeho druhu.

Pro mlsné jazýčky

V Krumlově je nespočet skvělých podniků, ať už se chcete dobře najíst, nebo si dát jen kávu či drink. Nechte si poradit od majitelů.

Snídaně s procházkou

Na snídani si budete sice muset kousek zajít, ale zato získáte unikátní zážitek z ranní procházky po městě bez turistů a hluku. A to je v Českém Krumlově dost ojedinělé.

Nádherný Krumlov

Nesmíte opomenout prohlídku města. Vydejte se na zámek, poseďte na břehu Vltavy pod hradbami a nebojte se klidně ztratit v zapadlých uličkách.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Široká 80
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web