Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 6 785 Kč
za noc
Chcete-li zažít netypické bydlení přímo ve mlýně, vsaďte svoji kartu na tyto tři apartmány. Všechny je postavil majitel Marek Šimon vlastníma rukama. Jeho přáním bylo zachovat prostory starého mlýna a nenásilně v nich vytvořit luxusní zázemí plné dřevěných trámů. Při zařizování byl kladen důraz na maximální komfort pro hosty. A to se mu skvěle podařilo. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Že to není hotelové ubytování jako každé jiné, poznáte již po příjezdu, kdy vás uvítá samotný majitel. Než se dostanete k apartmánům, projdete obchodem se suvenýry.
Číst více
Vítěz v kategorii Apartmány 2021
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Servis přímo od majitelů
Historické centrum

Pokoje

Naše tipy

Romantika nejen pro dva

I když má místo spíše romantickou atmosféru, děti doma nechávat nemusíte.

Večeře s výhledem

Restaurace Krumlovský mlýn oplývá jedinečnou atmosférou. Z její terasy se vám naskytne pohled na řeku, zámek a Plášťový most. Čeká vás skvělá kuchyně i lahodné nápoje všeho druhu.

Pro mlsné jazýčky

V Krumlově je nespočet skvělých podniků, ať už se chcete dobře najíst, nebo si dát jen kávu či drink. Nechte si poradit od majitelů.

Snídaně s procházkou

Na snídani si budete sice muset kousek zajít, ale zato získáte unikátní zážitek z ranní procházky po městě bez turistů a hluku. A to je v Českém Krumlově dost ojedinělé.

Nádherný Krumlov

Nesmíte opomenout prohlídku města. Vydejte se na zámek, poseďte na břehu Vltavy pod hradbami a nebojte se klidně ztratit v zapadlých uličkách.

Romantický wellness

Co říkáte na soukromou chvilku strávenou relaxací na venkovní terásce? Celoročně máte k dispozici velkou dřevěnou vířivku a během zimních měsíců i saunu. Obojí s nádherným výhledem na zámek. K dokonalosti chybí jenom láhev bublin o kterou si můžete kdykoliv zažádat.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Široká 80 - 82
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web