Krumlovský mlýn

  4 (27 hodnoceni)

  Chcete-li zažít netypické bydlení přímo ve mlýně, vsaďte svoji kartu na apartmány Krumlovský mlýn. Své jméno dostaly luxusní byty podle místa, kde se nachází - přímo ve starém mlýně. Dřevěné trámy a námořnické motivy jsou přítomné v každém ze dvou apartmánů, které si majitel Marek Šimon postavil vlastními silami. "Design dal sám prostor, protože je starý mlýn velká a prostorná budova. Nejdůležitější pro mě bylo prostor zanechat jej a ničím jej nezničit," líčí důvody, které vedly k dnešním podobám bytů.

  Vybavení

  JAK TO TAM CHODÍ

  Že to není hotel jako každý jiný, poznáte již po příjezdu. Nejprve vás vyzvedne samotný majitel. Než se dostanete ke dveřím apartmánů, projdete obchodem se suvenýry. Na snídani si budete sice muset kousek zajít, ale za to získáte unikátní zážitek z ranní procházky po městě. Bez turistů a hluku.

  KDE BUDETE SPÁT

  V obou apartmánech budete spát na dřevěných postelích, které jsou již od pohledu velmi originální. Visí na pevných železných řetězech. Ale nemusíte se bát, že byste se ve spánku houpali. Pohodlné postele jsou zezdola připevněné k podlaze.

  CO TAM MŮŽETE DĚLAT

  Přímo v apartmánu se dá královsky odpočívat. Můžete se rozmazlit koupelí v prostorné vířivce. V apartmánu 2 se z ní můžete koukat i na plazmovou televizi, neboť je koupelna prosklená. Rozhodnete-li se pro četbu, využijte velkou knihovnu, která je plná českých i cizojazyčných knih. 

  Kromě prohlídky Českého Krumlova můžete vyrazit i do okolních míst jako je Hluboká, Rožmberk, Kleť, Červený Dvůr. 

  CO BYSTE MĚLI JEŠTĚ VĚDĚT

  Apartmány jsou nekuřácké.

  Wifina funguje rychle a spolehlivě.

  Dá se platit kartou.

  Snídaně není součástí ceny.

  Zvířata bohužel musí zůstat doma.

  Ocenění

  • Vítěz v kategorii Apartmány 2017 Vítěz v kategorii Apartmány 2017
  Veškeré ocenění

  Další nabídky v této lokalitě

   Largo Bistro and Café Pension

   Malé penziony

    Apartmány Červený Dvůr

    Malé penziony

     Dobčické rybníčky

     Malé penziony

      Krakovice

      Malé penziony

       Apartmány Latrán 43

       Apartmány