Apartmány Červený Dvůr

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Každý čas od času zatouží utéct daleko od civilizace a žít v souladu s přírodou. Manželům Šimečkovým se to povedlo a navíc se o to umí podělit i s ostatními, kteří zavítají na jejich usedlost. Kousek za Českým Krumlovem se nachází známý zámek Červený Dvůr. Jeho věhlas teď úspěšně přebíjí apartmány se stejným jménem, ve kterých najdete kachlová kamna, romantickou ložnici a relaxační prostory. Apartmány obklopuje obrovská zahrada a všude okolo je lesík. Ideální místo nejen pro partu přátel, ale hlavně pro rodiny s dětmi.  

Jak to tam chodí

Hosté přijíždí k apartmánům většinou autem, ale do vesničky Červený Dvůr se dá dostat i autobusem a vlakem. Uvítají vás přímo majitelé, kteří vás ubytují a vše na začátku vysvětlí. Využívat můžete i velkou společnou zahradu, ve které stojí dřevěný zahradní domek s terasou. Hosté tu dostávají důvěru a sami si čepují pivo. Domácí a poctivou snídani vám připraví samotná paní majitelka. A to na jakoukoliv hodinu, na kterou se domluvíte.

Kde budete spát

Samozřejmě tu jsou pohodlné postele, ale do růžova se vyspíte i na obrovském balkóně. Tam je to zvlášť příjemné, když je teplý letní večer a obloha je posetá hvězdami. Topení i vaření je vyřešené kachlovými kamny, která zpříjemňují atmosféru všech domků. Takže až budete spát vevnitř, budete usínat při jemném zvuku praskajícího dřeva.

Co tam můžete dělat

Místo je ideální pro relaxaci i gurmánské požitky. V zahradním domku kromě piva můžete ochutnat ovocné pálenky a domácí špek. Kdybyste si doma zapomněli knihy a časopisy, tak si je zde můžete půjčit. V zimě je místnost vyhřáta sporákem na dřevo. Na své si tu přijdou i hráči ping-pongu a badmingtonu. Pro děti nechybí hřiště na fotbálek, několik houpaček a dětský domek s hračkami. Okolí nabízí spoustu míst k navštívení jako je Český Krumlov, Ktišský rybník, Lipské jezero, stáj Pohoda, Blanský les a Kleť.

Co byste měli ještě vědět

  • Všechny místnosti jsou nekuřácké. 
  • Wifi je rychlá a spolehlivá.
  • Vegetariánské/veganské jídlo se dá předem domluvit.
  • Domácí mazlíčci jsou vítáni po předchozí dohodě s majiteli.
  • V nabídce je i finská sauna, masáže a koupele v privátním wellness.

Další nabídky v této lokalitě

Alt Straninger

Malé penziony

Hotel Latrán

Boutique hotely

Krumlovská Věž

Malé penziony

Largo Bistro and Café Pension

Malé penziony

Apartmány Latrán 43

Apartmány