Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 034 Kč
za noc
Uprostřed Orlických hor u česko-polských hranic naleznete oázu klidu a odpočinku. Jen si to představte: vypnete motor, otevřete dveře, vystoupíte z auta, pomalu se natáhnete a zničehonic ucítíte vůni smrku, jedle a lípy. Vůně lesa vás přenáší do dob vašeho dětství, kdy jste měli pocit, že dobrodružství nikdy neskončí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Amenity Hotel & Resort Orlické hory nabízí prvotřídní odpočinek pro pár, rodinu i partu kolegů. Je jen na vás, zda vám vyhovuje ubytování v moderních hotelových pokojích či v útulných horských chatách s plně vybavenou kuchyní a krbem.
Číst více
Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2023
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Cyklistická trať
Bežkařská trať
Krb
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Firemní akce

Pokud hledáte místo pro firemní akci, školení či teambuilding, Amenity Resort Orlické hory nabízí to pravé. Ke školení poslouží dva moderní konferenční sály s denním světlem a audiovizuální technikou. Ke stmelení týmového ducha pak společné aktivity či grilování.

Wellness

Zasloužené relaxace docílíte ve wellness s výhledem, který vám zůstane v paměti ještě dlouho. Bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka, sauny s ochlazovacím bazénkem i Kneippův chodník. Pokud si po aktivním dni rádi dopřejete masáž, jste na správném místě.

Indoor aktivity

I v případě, že by vám náhodou počasí nepřálo, bude o vás dobře postaráno. Vyzvěte kolegy či přátele na bowlingový turnaj. Po napínavé hře se můžete odměnit koktejlem či pivem z regionálních pivovarů. Stolní fotbálek a šipky jsou samozřejmostí.

Výlety pro celou rodinu

Resort je ideálním výchozím bodem pro nespočet výletů. Za návštěvu stojí zejména rozhledna Velká Deštná či pevnosti Dobrošov, Hanička a Skutina.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Deštné v Orlických horách 78
51791 Deštné v Orlických horách
Navigovat Web