Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 500 Kč
za noc
Areál leží přímo na břehu lipenské přehrady a díky jeho vynikající poloze si můžete užít vlastní pláže a překrásné výhledy do okolí. Děti se vyřádí na dětském hřišti nebo při sportování, vy si naopak skvěle odpočinete v nově zrekonstruovaném wellness. To vše doplněno o útulné pokoje a výbornou gastronomii. Prázdniny na Lipně si užijete plnými doušky.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Komfortní hotelový pokoj nebo vlastní dům s terasou? V Amenity Resortu Lipno si vybere každý. Nově zrekonstruované domy de luxe vynikají svým moderním vybavením a servisem čtyřhvězdičkového hotelu, standardní domy jsou naopak oblíbené pro dostatek prostoru a hotelové pokoje pro jejich komfort a praktičnost. Záleží jen na vašich preferencích. Velkou předností resortu je také místní restaurace. Posedět můžete v létě na terase s výhledem na hladinu Lipna, přímo v restauraci nebo v zimní zahradě, kterou se celý den line vůně čerstvě grilovaného masa.
Číst více
Parkování
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Cyklistická trať
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Sport arena Lipno

Profesionálně vybavené fitness centrum, squashové či badmintonové kurty? Bude z čeho vybírat a poměřit síly si můžete i na čtyřech bowlingových drahách, golfovém simulátoru či ve stolním tenisu.

Svatba i firemní akce

Uspořádejte na Lipně rodinnou oslavu, svatbu nebo firemní setkání. Na přání vám tady zajistí pohoštění pro větší skupiny, program i nadstandardní technické vybavení.

Dětský ráj

Dětské oči určitě rozzáří venkovní hřiště s prolézačkami, trampolínami či vodní kaskádou. Zlého počasí se však bát nemusíte, k dispozici je také dětský koutek se spoustou hraček.

RY:BAR

Pokud jste milovníkem sportu, dobrého jídla a odpočinku, zajeďte si v letních měsících do volnočasového areálu Rybar. Najdete tam vlek na wakeboard a vodní lyžování, vodní atrakce pro děti, půjčovnu her a bistro podávající skvělé rybí speciality.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lipno 999
38278 Lipno nad Vltavou
Navigovat Web