Amenity Hotel & Resort Lipno

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Areál leží přímo na břehu lipenské přehrady a díky jeho vynikající poloze si můžete užít vlastní pláže a překrásné výhledy do okolí. Děti se vyřádí na dětském hřišti nebo při sportování, vy si naopak skvěle odpočinete v nově zrekonstruovaném wellness. To vše doplněno o útulné pokoje a výbornou gastronomii. Prázdniny na Lipně si užijete plnými doušky. 

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Komfortní hotelový pokoj nebo vlastní dům s terasou? V Amenity Resortu Lipno si vybere každý. Nově zrekonstruované domy de luxe vynikají svým moderním vybavením a servisem čtyřhvězdičkového hotelu, standardní domy jsou naopak oblíbené pro dostatek prostoru a hotelové pokoje pro jejich komfort a praktičnost. Záleží jen na vašich preferencích. Velkou předností resortu je také místní restaurace. Posedět můžete v létě na terase s výhledem na hladinu Lipna, přímo v restauraci nebo v zimní zahradě, kterou se celý den line vůně čerstvě grilovaného masa. 

Kde budete spát

Tady si na své přijde opravdu každý. V hotelu se nacházejí pokoje pro dvě až čtyři osoby, kdy každý z nich má soukromou terasu. Více prostoru hosté naleznou v hotelové depandanci nebo samostatném patrovém domě buď pro čtyři nebo osm osob. Jsou tvořeny ložnicemi, prostorným obývacím koutem, plně vybavenou kuchyní, balkonem i přímým vstupem na terasu. Pronajmout si však můžete i o něco skromnější soukromý dům, vhodný například pro rodiny s dětmi nebo větší skupinky přátel.

Co tam můžete dělat

Do Amenity resortu se  jezdí především za odpočinkem. Poslouží vám k tomu bylinná a finská sauna, tři velké vířivky, parní lázně nebo Kneippův chodník. Pokud to počasí nedovolí a vy se nebudete moct smočit přímo ve vodní nádrži Lipno, můžete si skvěle zaplavat ve dvacetimetrovém vyhřívaném bazénu se slanou vodou. Dopřát si ovšem můžete i celou řadu sportovních a relaxačních masáží. Lipno je však vhodné i pro celou řadu sportovních aktivit. Vedle resortu je velká sportovní hala s tenisovým, squashovým a badmintonovým kurtem, bowling, golfový simulátor, stolní tenis nebo si dejte pořádně do těla v plně vybaveném fitness.

Co byste měli ještě vědět

Ubytování s domácími mazlíčky bohužel není možné ani v jednom z typů ubytování

Auto zaparkujete přímo v resortu

V Amenity hotelu můžete uspořádat také firemní akci nebo jakýkoliv večírek včetně zajištění cateringu

Wifi tu je na každém rohu

Další nabídky v této lokalitě

Pension Kristian

Boutique hotely

Alt Straninger

Malé penziony

Ultra Premium Apartments

Apartmány

Largo Bistro and Café Pension

Malé penziony

Green Stone Lipno

Apartmány