Hotel Resort Relax - Apartmánové domy

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Nové apartmánové domy v Hotelu Resort Relax jsou součástí komplexu budov, několika kategorií ubytování a přírodních ploch, které společně dávají resortu nejen jméno, ale také zaměření - relax. Jde o jedinečné místo u lipenské přehrady, které je pro širokou škálu aktivit velmi atraktivní, přitom ale stále obdivuhodně klidné.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Restaurace
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Resort je obklopený krásnou přírodou a nachází se na klidném místě, kde je Lipno nejširší. Tím věrohodně připomíná pobyt u moře a hostům tak poskytuje celou řadu aktivit navíc. Resort nabízí ubytování v apartmánech, hotelu i v penzionu. V ceně pobytu v apartmánech nejsou zahrnuty snídaně, které si lze objednat v hotelu Relax za 190 Kč na osobu. Stejně tak můžete využít hotelový wellness a také další služby.

Kde budete spát

Jedinečně navržené apartmány jsou ideální především pro rodinné pobyty a skupiny přátel, ale ty jednoložnicové jsou vhodné i pro páry. Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní a balkonem nebo terasou s jedinečným výhledem na Lipno. Nechybí vlastní koupelna se sprchovým koutem a všechny postele jsou extra dlouhé 2,2 metru. Přízemní apartmán typu 02 s dvěmi ložnicemi má navíc krbová kamna a infrasaunu. Maximální komfort a luxus pak nabízí apartmán typu A-1 Admirál se 2 en-suite ložnicemi, vlastní kombinovanou saunou a venkovní vířivkou na balkonu.

Co tam můžete dělat

Z oken apartmánů je vidět soukromá pláž, vedle níž má hotelový resort vlastní přístaviště s půjčovnou motorových člunů a dalších sportovních potřeb pro využití na vodní hladině. Když nepřeje počasí nebo není roční doba na vodní radovánky, pak si může každý host užít relaxu v novém Wellness & Spa. To nabízí vyhřívaný bazén s masážní hlavicí, tři druhy saun, ochlazovací bazének, vířivku a wellness bar. Celistvost dokonalého zážitku pak zajišťují gastronomické služby v hotelové restauraci.

Co byste měli ještě vědět

  • Parkovat můžete u resortu, ale za poplatek na noc.
  • V apartmánech ubytují i zvířecí mazlíčky za 350 Kč / noc, ale zároveň zahrnuje servis deky, misek a pamlsku na uvítání.
  • V resortu je možnost zapůjčení mnoho sportovních prostředků a široký výběr aktivit.
  • Místo je perfektní také pro firemní akce a konference s kapacitou až 138 hostů.


Další nabídky v této lokalitě

Stříbrný vítr

Penziony

Knížecí cesta

Boutique hotely

Apartmány Červený Dvůr

Malé penziony

Ramenai

Kouzelné chalupy

Krčínův Dům

Boutique hotely