Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 900 Kč
za noc
Chaloupka tak kouzelná, že se vám o ní bude zdát ještě doma - to je Barvířka v malé vesničce Úvaly nedaleko jihomoravských Valtic. Mezi vinicemi & slunečnicovými poli se ukrývá bílo-modrá kráska, za kterou stojí parta šikovných lidí kolem projektu Rocksky Houses. Za barevnými vraty se ukrývá stylová oáza klidu, kde je nejlepší vůbec nic nedělat. Jen se natáhnout na trávu s modrou oblohou nad hlavou a pozorovat štěbetající vlaštovky.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Barvířka je vesnické stavení, které má dvě obytné části. Ateliér, ke kterému patří dvě ložnice a podkrovní spaní, a pak malá garsonka, která na něj navazuje. Obě části mají svou vlastní koupelnu a kuchyňku. V ateliéru je společné sezení u krbových kamen s krásným výhledem do zahrady.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Cyklistická trať
10x 150 m2 10x

Věnovali jsme pozornost každému detailu a vytvořili prostředí, kde si odpočinete, ale když budete chtít, zažijete i vše, co ráj vinic nabízí. Barvířka má uzavřený dvůr a zahradu, která je obehnaná zdí, což zajišťuje soukromí a klid. Je ideální pro skupiny přátel nebo rodiny s dětmi.

Od 4 900 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Kouzelná zahrada

Ráno vyjít bosky rovnou z postele do orosené trávy. Natáhnout se s knížkou na deku pod ořech, kde vás občas pošimrají sluneční paprsky. Anebo se jen tak houpat a vzpomenout si na svoje dětství. Tak přesně to je zahrada na Barvířce.

Pro milovníky vína

Přímo na Barvířce ochutnáte vína od vinařství Skoupil. Rádi vám také domluví návštěvu některého z místních vinných sklípků.

Rocksky Houses

Barvířka je už třetí počin téhle party. První je elegantní glamping Rocksky House, druhým se stala elektrizující Trafajda. Oba najdete na Vysočině a samozřejmě i u nás na Amazing Places!

Venkovní kino

Od jara do podzimu si na zahradě užijete jedinečné venkovní kino. Na Barvířce mají totiž speciální projektor, díky němuž si promítnete hity filmového plátna z pohodlí lehátka.

Přímo na cyklostezce

Kolem Barvířky vede vinařská cyklostezka, takže stačí jen vzít kola, nasednout a vydat se do okolí plného vinohradů a sklípků. Trasy nejsou náročné, a tak je zvládnou i vaše ratolesti.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Úvaly 57
69142 Valtice
Navigovat Web