Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 361 Kč
za noc
Hledáte unikátní místo? Přímo u městských hradeb stojí středověká stavba, kterou ocení všichni milovníci tajemna. Ve věži z roku 1505 s jedinečnou kuželovitou prejzovou střechou vám bude chybět už jen bílá paní. Raritní kulturní památka poskytuje svým hostům velkorysé pohodlí v historických kulisách.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ve věži najdete dvoulůžkový pokoj a dva apartmány, v každém patře jeden. Pokoje zdobí kombinace moderního a starožitného nábytku, která vytváří velmi milou atmosféru.
Číst více
Parkování
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP
Baby friendly
Historické centrum
V okolí kaváren/restaurací

Pokoje

Naše tipy

Denní i večerní romantika

Přes den vás věž oslní svou majestátností, večer se můžete kochat osvětlením, které ji vykresluje v tom nejkouzelnějším světle.

Bez recepce

Aby hosty nerušilo vůbec nic, ani recepce, nenajdete tu žádné zaměstnance. S majiteli se domluvíte na příjezdu a pak si můžete užívat jen sami sebe.

Trocha historie

V roce 1986 byla v tehdejším Československu ražena pamětní mince 50 Kčs „Městská památková rezervace Český Krumlov“ se čtyřmi největšími dominantami města: Zámkem, kostelem Sv. Víta, městskou radnicí a právě Krumlovskou věží.

Jako princezna

Ať už chcete potěšit svou milou nebo malé spolucestující, zarezervujte jim pobyt ve věži. Budou se cítit jako na zámku.

Autem až ke dveřím

Hned před věží je parkoviště, kde lze nechat auto po celou dobu pobytu. Pokud máte o svém vozu rádi přehled, můžete na něj sem tam mrknout dokonce i z okna pokoje.

Nevšední zážitek na voru

Pokud byste rádi vyzkoušeli něco nového, doporučujeme voroplavbu po Vltavě s výhledem na zámek. Voroplavbu v Krumlově můžete absolvovat buď během dne nebo i večer, kdy je zámek krásně nasvícený.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pivovarská 28
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web