Krumlovská Věž

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Přímo u městských hradeb a přitom v klidnější části jinak tolik rušného města stojí už od středověku stavba, která v současné době skrývá ubytování pro hosty milující tajemno. Ve věži z roku 1505 s unikátní kuželovitou prejzovou střechou vám bude chybět už jen bílá paní. Raritní kulturní památka byla citlivě opravena, a tak hostům poskytuje veškeré moderní pohodlí v historických kulisách.

Cena od2860 Kč Pokoj /noc

Kapacita 12 osob

Kde budete spát

Ve věži najdete jeden dvoulůžkový pokoj a dva apartmány, v každém patře jeden. Na pokojích najdete kombinaci moderního, dřevěného a starožitného nábytku. Kombinace nového a starého se objevuje v celém penzionu, vhodně se doplňuje a vytváří naprosto unikátní atmosféru.

Co tam můžete dělat

Využijte romantické posezení na terase s výhledem, kde si za pěkného počasí můžete dát kávu nebo sklenku dobrého vína. Penzion leží v části města Latrán blízko pivovaru Eggenberg, tři minuty chůze od Zámku. Najdete zde druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v Česku a spoustu citlivě zrekonstruovaných středověkých domů a památek. Kromě prohlídky Českého Krumlova můžete vyrazit i do okolních míst, jako je Hluboká, Rožmberk, Kleť či Červený dvůr.

Co byste ještě měli vědět

  • V domě není recepce, je lepší se s majiteli domluvit předem na době příjezdu.
  • Wifi je samozřejmostí.
  • Parkovat za poplatek můžete na parkovišti přes ulici. 
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Všechny prostory jsou nekuřácké.
  • Můžete platit kartou.

Další nabídky v této lokalitě

Hotel Latrán

Boutique hotely

Pension Kristian

Boutique hotely

Alt Straninger

Malé penziony

Krčínův Dům

Boutique hotely

Monastery Garden

Boutique hotely