Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Dostupnost neznáme

Pro dostupnost termínů, prosíme, kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Od 2860.00 Kč
za noc
Hledáte unikátní místo? Přímo u městských hradeb stojí středověká stavba, kterou ocení všichni milovníci tajemna. Ve věži z roku 1505 s jedinečnou kuželovitou prejzovou střechou vám bude chybět už jen bílá paní. Raritní kulturní památka poskytuje svým hostům velkorysé pohodlí v historických kulisách.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ve věži najdete dvoulůžkový pokoj a dva apartmány, v každém patře jeden. Pokoje zdobí kombinace moderního a starožitného nábytku, která vytváří velmi milou atmosféru.
Číst více
Rozkvetlá zahrada
Přijímáme vouchery AP

Naše tipy

Denní i večerní romantika

Přes den vás věž oslní svou majestátností, večer se můžete kochat osvětlením, které ji vykresluje v tom nejkouzelnějším světle.

Bez recepce

Aby hosty nerušilo vůbec nic, ani recepce, nenajdete tu žádné zaměstnance. S majiteli se domluvíte na příjezdu a pak si můžete užívat jen sami sebe.

Jako princezna

Ať už chcete potěšit svou milou nebo malé spolucestující, zarezervujte jim pobyt ve věži. Budou se cítit jako na zámku.

Autem až ke dveřím

Hned před věží je parkoviště, kde lze nechat auto po celou dobu pobytu. Pokud máte o svém vozu rádi přehled, můžete na něj sem tam mrknout dokonce i z okna pokoje.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pivovarská 28
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web