Krumlovská Věž

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Přímo u městských hradeb a přitom v klidnější části jinak tolik rušného města stojí už od středověku stavba, která v současné době skrývá ubytování pro hosty milující tajemno. Ve věži z roku 1502 s unikátní kuželovitou prejzovou střechou vám bude chybět už jen bílá paní. Raritní kulturní památka byla citlivě opravena, a tak hostům poskytuje veškeré moderní pohodlí v historických kulisách.

V domě není recepce, je lepší se s majiteli domluvit předem na době příjezdu. Hosté mohou využít romantické posezení na terase s krásným výhledem, kde si za pěkného počasí můžete dát kávu nebo sklenku dobrého vína.Číst více

Kde budete spát

Ve věži najdete jeden dvoulůžkový pokoj a dva apartmány, v každém patře jeden. Na pokojích najdete kombinaci moderního, dřevěného a starožitného nábytku. Kombinace nového a starého se objevuje v celém penzionu, vhodně se doplňuje a vytváří naprosto unikátní atmosféru.

Co tam můžete dělat

Penzion leží v části města Latrán blízko pivovaru Eggenberg, pět minut chůze od Zámku. Český Krumlov je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Je zde druhý nejrozsáhlejší zámecký areál v Česku a mnoho a mnoho původních, citlivě zrekonstruovaných středověkých domů a památek. Kromě prohlídky Českého Krumlova můžete vyrazit i do okolních míst, jako je Hluboká, Rožmberk, Kleť či Červený dvůr.

Co byste ještě měli vědět

Wifina je samozřejmostí.

Parkovat za poplatek můžete na parkovišti přes ulici. 

Domácí zvířata nejsou povolena.

Všechny prostory jsou nekuřácké.

Můžete platit kartou.

Další nabídky v této lokalitě

Krumlovský mlýn

Apartmány

Apartmány Latrán 43

Apartmány

Monastery Garden

Boutique hotely

Ultra Premium Apartments

Apartmány

Bellevue Hotel Diamond Suites

Upper Class