Design Pension Twenty

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Jak už název sám napoví, Design Pension Twenty najdete v historickém měšťanském domě č. 20, a to v samém srdci lázeňského města Poděbrad. Manželé Petra a Petr Fialových dům citlivě zrekonstruovali a je vidět, že za sebou nechali kus velké práce. Na hosty tu čekají velkorysé a velmi vkusně zařízené pokoje, krásná zahrada a v přízemí pensionu i útulná kavárna Káva Poděbrady. Kolonádu, léčivé prameny i zámek máte přímo za rohem, nic vám tedy nebrání v tom, abyste se vydali do ulic poznávat tohle krásné město v Polabí.

Cena od1510 Kč Pokoj /noc

Kapacita 20

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Kavárna
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Ať už se do Poděbrad vydáte za turistikou nebo za prací, Pension Twenty vám bude skvělým zázemím. Na všechny významné poděbradské památky to máte do 100 metrů a na práci tu najdete klid a rychlý internet. Kavárna v přízemí je třešničkou na dortu. Nabízí vlastní praženou kávu, dezerty, víno, sendviče, míchané drinky a samozřejmě si tu můžete po ránu dát i snídani.

Kde budete spát

Pension disponuje celkem osmi pokoji, ve kterých se snoubí historie měšťanského domu s moderním interiérem. Každý z nich je unikátní, ale jedno mají společné - jsou neskutečně prostorné a útulné. Všechny mají k dispozici také kuchyňku a výhledy budete mít buď na náměstí nebo do zahrady. Na výběr máte od dvoulůžkových pokojů až po rodinné apartmá.

Co tam můžete dělat

Pension stojí přímo v srdci Poděbrad na náměstí, vedle Poděbradského zámku, s Lázeňským parkem, co  by kamenem dohodil. Projděte se po Poděbradské kolonádě a ochutnejte místní minerální prameny. Pokud jste vášnivými cyklisty, zajeďte si část Labské stezky z Poděbrad do Nymburka.

Co byste měli ještě vědět

  • Domácí mazlíčky klidně vezměte s sebou.
  • Hostům je k dispozici televize na každém pokoji.
  • K pensionu patří také posezení s pergolou na zahradě.
  • Můžete si tu zapůjčit nebo uschovat kola.

Další nabídky v této lokalitě

Mamma's Boutique Hotel

Boutique hotely

Chateau Mcely

Upper Class

Malešov Camp

Glamour camping

Hotel Galatea

Hotely

Paseca

Glamour camping