Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

V Černé Hoře, nedaleko od Brna, čeká na své hosty čtyřhvězdičkový Hotel Sladovna, který je jasnou volbou pro dokonalý odpočinek. Milovníci dobrého piva se jím mohou obklopovat celý den. Zajděte si do pivních lázní, na exkurzi do pivovaru nebo ho ochutnejte v místní restauraci.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ubytovat se můžete v hotelu nebo v depandance. Budovy spolu sousedí a hosté depandance mohou využívat všechny benefity hotelu, tedy parkování, vstup do vodního a saunového světa i hotelovou restauraci. Na výběr máte z několika typů pokojů a apartmá.
Číst více
Vítěz v kategorii Spa & Wellness
IQOS friendly
Parkování v ceně
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Luxusní wellness

Naše tipy

Dobroty

Pochutnejte si v hotelové restauraci, ze které vede cesta do vedlejšího baru. Na pivo si zajděte do pivnice Šenk U Prokuristy, kde vám nabídnou nejrůznější druhy chmelového moku.

Pivo kam se podíváš

Položte se do pivních lázní a večer si pochutnejte na nahořklém moku, vždyť jste ve městě pivovarnictví.

Ideál pro byznys

Lokalita uprostřed republiky je skvělá pro uspořádání pracovních akcí, které sdruží všechny pobočky vaší firmy. Využijte Sladovnu pro školení, konference či semináře.

Nepřeberné výlety

Vyražte do místních lesů, do Brna, na prohlídku jeskyní nebo zámku do obce Rájec-Jestřebí. Nevynechejte Muzeum pivovarnictví, ani exkurzi do pivovaru Černá Hora. A pokud jste fanoušci historie, zajeďte si na zámek Rájec nad Svitavou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Nám. U Pivovaru 3
679 21 Černá Hora
Navigovat Web

Ubytování

Vybrat si můžete z pokojů Basic, Komfort a Superior Bydlet ale můžete též v Apartmá nebo Depandance

Zařízení

Hotel je poměrně velký, takže dokáže uspokojit většinu hostů Jak ty, co do Černé Hory přijíždějí na romantický víkend, tak i výletníky, kteří dorazili na týdenní dovolenou s rodinou