Penzion Jurášek

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Není penzion jako penzion. Penzion Jurášek má čtyři hvězdičky a hostům poskytuje dokonalé pohodlí v kombinaci s relaxací v okolní nádherné přírodě. Samotný penzion je kombinací dřevostavby a moderní stavby ze skla a kamene, přesto do okolní přírody dokonale zapadne. Na hosty čeká naprostý klid, perfektní a vstřícný personál, který udělá pro spokojenost hostů téměř vše.

V penzionu je výborná restaurace, kde se zaměřují na lokální kuchyni. 
Číst více

Vybavení

  • Luxusní postel
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Kde budete spát

Abyste si důkladně odpočinuli, musíte se dobře vyspat. A to vědí i v penzionu Jurášek, proto jsou postele vybaveny kvalitními matracemi s paměťovou pěnou a luxusním hypoalergenním povlečením. V posteli si budete prostě připadat jako v ráji, do usínání vám bude pronikat zurčení nedalekého potůčku. Celkem v penzionu najdete 21 pokojů, které jsou vybaveny kvalitním nábytkem z masivu a dřevěnými podlahami. Pokud se ubytujete v pokoji s terasou užijete si nádherné posezení s výhledem na překrásnou beskydskou krajinu a rybníky.

Co tam můžete dělat

Rozhodně vyzkoušejte místní wellness, kde při všech ošetřeních používají přírodní oleje, rostlinné suroviny a léčivé bylinky. Procedury jsou zaměřeny hlavně na relaxaci. Oblíbený je i bazén. V hotelu půjčují elektrokola, tak se projeďte po okolí. V přilehlé obci Čeladná najdete golfové hřiště, tenisové kurty a jízdárnu.


Co byste ještě měli vědět

Snídaně formou teplého a studeného rautu je zahrnuta v ceně.

Za poplatek si můžete užít vířivku na střeše penzionu.

Wifina je samozřejmostí v celém objektu.

Hostům slouží soukromé parkoviště.

Domácího miláčka nechte doma.

Své lyže můžete uschovat v lyžárně.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2018 Vítěz v kategorii Nejkrásnější prázdninový resort 2018
Veškeré ocenění

Slovo majitele

Elen Hellerová, ředitelka
20/02/2019
Přijeďte si odpočinout a načerpat energii do krásného prostředí Beskyd. Penzion Jurášek vám nabízí vše, co k dokonalé relaxaci potřebujete. Náš tým se těší na vaši návštěvu, uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně.
Přijeďte si odpočinout a načerpat energii do krásného prostředí Beskyd. Penzion Jurášek vám nabízí vše, co k dokonalé relaxaci potřebujete. Náš tým se těší na vaši návštěvu, uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně.

Další nabídky v této lokalitě

Rekovice

Penziony

Penzion Roubenka

Kouzelné roubenky

Miura hotel

Upper Class

Chaloupka, která existuje V poli

Kouzelné chalupy

Mariane 2

Apartmány