Luxury Spa Hotel Olympic Palace

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Vyrazte do lázeňského města nejen za ozdravnými procedurami. Prožijte nezapomenutelné chvíle v architektonickém skvostu uprostřed města. Odpočiňte si během koupele, korzujte po kolonádě a na závěr dne si dopřejte gastronomický zážitek plný symfonie, pod taktovkou hotelového šéfkuchaře.

Vybavení

Kde budete spát

Pokoje jsou plné ornamentálních tapet, luxusního textilu a nábytku s patinovanou třešňovou dýhou. Jsou velmi prostorné, víc místa vám však poskytnou apartmány se dvěma ložnicemi. To nejkrásnější probuzení zažijete v Olympic Suite se soukromým balkonem zařízeným po vzoru francouzské secese nebo Junior Suite Skyfall řešený jako loft.

Co tam můžete dělat

K lázeňskému městu neodmyslitelně patří řada léčebných procedur. Pýchou hotelu je balneologické centrum s řadou léčebných procedur doplněné o masáže, koupele a zábaly. Vedle toho můžete využít wellness s bazénem, vířivkou a třemi druhy sauny - bylinnou, finskou a tureckou. Vyzkoušet můžete i solnou jeskyni. Třešničkou je také nabídka služeb kosmetického salónu včetně profesionálního poradenství. 

Co byste měli ještě vědět

Wellness můžete denně využívat zdarma bez omezení

Na recepci na vás bude čekat welcome drink

Vyberte si při příjezdu polštářové nebo kosmetické menu

Wifi najdete ve všech pokojích i společných prostorech 

Další nabídky v této lokalitě

Rezidence Malá Louka

Kouzelné chalupy

Pivní hotel

Hotely

Hotel Prezident

Hotely

Statek Salajna

Malé penziony

Boutique Hotel SwissHouse

Boutique hotely