Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.

Pro dostupnost termínů prosím kontaktujte kouzelné místo napřímo.

Objevte místo, které vás od první do poslední vteřiny nechá v úžasu. Místo, kde skříně neslouží k ukládání oblečení, ale jako tajné vchody. Kde se za obrazem neskrývá pouze zeď a kde kromě květin vládne přátelská atmosféra vytvořená majitelkou Kamilou. Ta se o vás osobně postará od rána do večera.  
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Recepci nehledejte, vstoupíte přímo do krásného bistra, kde voní čerstvý koláč, na pultu stojí skvělé červené víno a to bílé se chladí ve vinotéce, která je vám společně s dalšími nápoji volně k dispozici, stačí nechat vzkaz, kolik skleniček jste vypili. Hosté usedají společně k velkému stolu jako staří přátelé. Každou chvíli zazní smích vyvolaný příjemnou konverzací s Kamilou, která nese čaj a roztomilý malovaný šálek, jeden z mnoha pokladů, který našla během svého pobytu v zahraničí.
Číst více
Vinný sklípek
Domácí snídaně
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Krb
Servis přímo od majitelů

Naše tipy

Pokoj se studnou

Tohle je opravdová rarita. Majitelé zachovali původní středověkovou studnu, která je krásně nasvícená a je přímo součástí pokoje pro milovníky historie, tajemna a fantazie.

Nejmenší detaily

Jedna z věcí, kterou jsme už dlouho v žádné hotelové koupelně nenašli, je žínka. Budete se divit, ale i takový malý detail vám navýší příjemný pocit z pobytu stejně, jako pytlík křížal, který najdete na polštáři.

Ach, ty snídaně!

Vejce benedikt tu vymazlili k dokonalosti. Dokonce tu najdete i nesmrtelnou klasiku v podobě chleba ve vajíčku, ale i moderní avocado toast. Co není na jídelním lístku, není problém.

Lokalita

Budete jen pár kroků od krumlovského zámku, hned vedle brány do klášterní zahrady. Přivstaňte si a projděte se centrem, dokud není ještě přeplněné. Sedněte si do kavárny a začtěte se do knížky nebo se vydejte na zámek za krásným výhled na celé město.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v tomto, nebo jiném z kouzelných míst, zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Klášterní 49
381 01 Český Krumlov
Navigovat Web

Ubytování

Pro pejsky tu bohužel není místo WiFi

Zařízení

Krásné bistro Vinný sklípek Parkování za poplatek Majitelé vám dají skvělé tipy na místa v okolí