Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 200 Kč
za noc
Majitelé Vlkovi vytvořili uprostřed malebné šumavské vesničky místo, kam se hosté opakované vrací. Chalupa s prostornou zahradou a zvířecími obyvateli je příjemným útočištěm pro celou rodinu. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ta vaše se může ubytovat ve dvou útulných pokojících s matracemi tak pohodlnými, že usnete co by dup. I když těžko říct, zda za hluboký spánek může postel nebo klid a pomalé tempo, které na vsi panuje. Milí majitelé se postarají o vaše maximální pohodlí.
Číst více
Vinný sklípek
Domácí snídaně
Rozkvetlá zahrada
Baby friendly
Cyklistická trať
Servis přímo od majitelů
6x 95 m2 6x

Stylové ubytování na venkově s poctivou lokální snídaní po domluvě.

Od 3 100 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Klid na zahradě

Užijte si zelenou idylu za chalupou, třeba s knihou v ruce. Zahrada je plná květin, keřů a stromů, všude to voní a bzučí.

Regionální potraviny = famózní snídaně

Studené, teplé, sladké ,slané … a připravené jen z místních produktů! Takové jsou snídaně, které připravují osobně majitelé. Kaiserschmorn, lívance, palačinky, tři vejce do skla, hemenex, míchaná vajíčka… zkrátka stačí si jen vybrat! Aktuální nabídku najdete v naší galerii.

Aktivně

Jste v jednom z nejkrásnějších regionů, vyražte na kola nebo na túru. Při plánování vašich cest vám pomůže bohatá nabídka tipů na výlety v regionu Šumavy a Pošumaví. V místních lesích v sezóně najdete krásné houby i plno borůvek.

Vůně pod terasou

Grilujte za každého počasí. Maso z vyhlášeného řeznictví ve Vlachově Březí, pstruhy z místní rybí farmy, kozí sýry z Husince nebo zeleninu přímo ze zahrady.

Nákup do lednice

Místní produkty tu hrají prim! Pokud chcete ochutnat ode všeho trochu, majitelé vám rádi připraví do lednice malý nákup. Kravské sýry, čerstvě nadojené kozí i kravské mléko, uzeniny a paštiky z nedalekého řeznictví, slepičí a křepelčí vajíčka z vlastního chovu. Aktuální nabídku najdete v naší galerii.

Slípky, křepelky, králíci, kočky, psi, kozy a oslík

Vaše děti to tu budou milovat. Budit je ráno bude kohoutí kokrhání a hýkání osla. Mohou být majitelům k ruce při krmení zvířat. Uvidí, kde se ráno sbírají vajíčka nebo jak se dojí kozy. Kočky Coco, Fany a Lupina je budou na zahradě doprovázet při každém kroku.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Chlumany 61
384 22 Vlachovo Březí
Navigovat Web