Vítěz v kategorii Kouzelné chalupy 2017
Vítěz v kategorii Kouzelné chalupy 2017

U Vyšaty

Je jedno, jak poctivě si budete prohlížet na našem webu fotky chalupy U Vyšaty, na skutečnost vás to stejně nepřipraví. Protože spoustu těch milých detailů, které vytváří naprosto jedinečnou atmosféru, na fotkách nenajdete. Interiér chalupy realizovali manželé Vlkovi svépomocí - paní Ivana navrhovala a pan Petr budoval. 


JAK TO TAM CHODÍ

Hosté se na čas stávají téměř součástí rodiny Vlkových. „Vždycky lidem říkám, že budou žít s námi, že uvidím, jak my na vesnici žijeme. Dětem například ukazujeme, jak se dojí koza, jak se staráme o slepice, kde se sbírají vajíčka. Nikdy nebudeme mít na zahradě trampolínu či pískoviště, ale nudit se u nás děti nebudou,“ líčí autorka celého projektu, která se nebojí upozornit hosty i na negativa – třebaže v sousedství je kravín, ale zase můžete posnídat čerstvě nadojené mléko ... :-)


KDE BUDETE SPÁT

Na chalupě jsou dva útulné pokojíky. V jednom je manželská postel, v druhém  postele. Všude tvrdší, ale velmi pohodlné matrace. V obývacím pokoji je ještě gauč, který se dá rozložit. Než půjdete do postele, a nebo pak ráno, máte možnost vysprchovat sev koupelně, kde je velký sprchový kout a do nohou vás hřeje podlahové topení.


CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Nejlepší je nedělat nic. Posaďte se na zahradu, naslouchejte tichu a radujte se pohledem na květinovou a bylinnou zahrádku. Něco si ugrilujte. Načněte si víno z vinného sklípku, který na vás čeká přímo v chalupě. A až dobijete baterky, jděte se projít do lesa. Hluboké lesy plné hub a lesních plodů kolem vsi vás prostě nadchnou. 


Co byste měli ještě vědět:

Wifi je v celém objektu zdarma.

Kuchyně je kompletně vybavená.

Objekt je nekuřácký.

Parkování před chalupou.

Nebudete chtít odjet.


O chalupě U Vyšaty jsme také napsali:

CHCETE PROŽÍT POHÁDKOVOU DOVOLENOU? CHALUPA U VYŠATY JE TO PRAVÉ


ŽIJU TAM, KAM OSTATNÍ JEZDÍ NA DOVOLENOU


Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?