Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 23 850 Kč
za noc
Pojďte se zaposlouchat do příběhu, který se začal psát koncem 19. století. Tenkrát vznikla v malebném údolí řeky Střely fořtovna, kterou po válce potkal osud všech sudetoněmeckých domů – vyvlastnění. Jak už ale správně tušíte, příběh má šťastný konec. Před čtyřmi lety se pod křídly nového majitele zrodil koncept Domu u řeky – jedinečného místa pro jedinečné chvíle. A teď je na vás, abyste se sem vydali a vytvořili si tu krásné vzpomínky se svými nejbližšími.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Třípodlažní budova vám nabídne ubytování v 7 stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou. Mimořádné sepjetí s přírodou umožňuje také nocování v luxusní maringotce, která se nachází v zahradě a rozšiřuje kapacitu o 3 lůžka. Tauhaus se pronajímá jako celý objekt, a tak tu budete mít maximální míru soukromí.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony 2023
S domácím mazlíčkem
Soukromá sauna
Rozkvetlá zahrada
Dětské hřiště / koutek
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
19x 600 m2 19x

Zažijte neobyčejnou atmosféru domu u řeky v divokém a krásném prostředí přírodního parku Horní Střela. Ekologicky šetrný objekt je navržen s důrazem na mimořádnou kvalitu a je určen pro náročnější klientelu, upřednostňující maximální míru zážitku uvnitř i vně domu.

Od 23 850 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Stodola jako z pohádky

Stodolu s rozlehlým patrem lze využít jako společenskou místnost, hernu pro děti, cvičebnu jógy, taneční parket nebo třeba promítací sál.

Divočina na dosah ruky

Čistá divočina nás obklopuje a Tauhaus se ji pokouší přiblížit tak, aby do ní bylo možné utéci vždy, když si ji vaše mysl a tělo vyžádá – příroda nejen srdci nejbližší. A v jejím středu řeka, dům a zahrada. Vše připravené pro vás a vaše blízké.

Prostor pro velké i malé dny

Kromě obvyklých rekreačních pobytů se Tauhaus přizpůsobí potřebám pro uspořádání významných osobních i firemních akcí. Tým Tauhausu také pořádá organizované programy jako jsou jógové pobyty, pobyty s hlídáním dětí, tematické vícedenní workshopy, apod.

Zahrada plná pokladů

Zahrada je hostům k dispozici i s jejími plody. Její koncepce snáší nejvyšší nároky, díky čemuž se honosí speciální ekologickou certifikací. Snoubí se v ní snaha nabídnout prostor pro volnočasové aktivity i praktické využití.

Ráj pro děti i dospělé

Součástí areálu je také soukromý vstup do řeky, travnaté hřiště pro míčové sporty, dětská skluzavka, pískoviště, pingpongový stůl, houpací sítě, slackline, velké ohniště, tepee a další atrakce a outdoorové hry.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Rabštejn nad Střelou 72
331 62 Manětín
Navigovat Web