Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 490 Kč
za noc
Jednoduchost, čisté linie, neutrální barvy a moderní design, které zahřejí duši a vykouzlí úsměv na rtech. To je wellness resort Pospolu. Leží mezi brdskými lesy, kopci a ovocným sadem, pouhých 30 minut od hlavního města.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Jedinečný příběh majitelů Hany a Vládi se začal psát díky buddhistickému učiteli, jehož slova, filosofie a hluboká realizace dokázaly jak otevřít jejich srdce, tak změnit jejich životy. Proto vznikl tento projekt - místo, kde je duše i tělo v rovnováze.
Číst více
Biotop
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Venkovní bazén
Místo na teambuilding
Turistika

Pokoje

Naše tipy

Wellness tu je taky!

Zrelaxujte v sauně nebo vířivce, po kterých se můžete zchladit v živé vodě biotopového jezírka. Ochutnejte také různé druhy čerstvých šťáv, džusů a smoothie ve fresh baru.

Vinný sklípek

Je vám k dispozici pro degustace i someliérské služby. Pro soukromé akce nebo k doplnění aktivit při skupinových pobytech. Krom vín je dominantou vzácné dřevo z Asie, kterým je interiér vybaven. Příjemná atmosféra a velikost sklípku vás očaruje.

Výlety po okolí

Navštivte zámek Dobříš, který je oblíbeným místem filmařů. Jeho kulisy byly použity v mnoha českých pohádkách. Autem tam jste za 8 minut a na kole za půl hoďky. A pokud jste na dovolené s dětmi, vyrazte do Zooparku jelení Homole. Jeleni, daňci i mufloni už čekají na vaše pohlazení.

Velký multifunkční sál

Najdete tu velkou multifunkční halu, která je ideální pro akce, meditace, cvičení, workshopy nebo konference. Moderní technologie sálu jsou samozřejmostí.

Stezka nad Štěchovickou lagunou

Vydejte se po romantické stezce Svatojánskými proudy, které vedou hlubokým skalnatým údolím řeky Vltavy okolo Štěchovické nádrže. Určitě nezapomeňte na vyhlídku Máj!

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Mokrovraty 1
262 03 Mokrovraty
Navigovat Web