Zámek Ratměřice hotel & resort

Milujete pohádky o krásném princi a princezně, kteří spolu žili šťastně na zámku až do smrti? Až takovou magii vám nenabídneme, ale luxusní život na zámku aspoň na nějakou chvíli rozhodně ano. Nezapomenutelný pobyt zažijete ve čtyřhvězdičkovém zámku o třech patrech, ke kterému patří 9hektarový park. Právě v něm si zblízka prohlédnete nejvyšší sekvoje v ČR.


KDE BUDETE SPÁT

Všechny pokoje mají výhled do zámeckého parku, neboť celý hotel je obklopen přilehlou zelení. Vysoké stropy, křišťálový lustr, velká kvalitní a mega pohodlná postel, nádherné obrazy se zlatými rámy a na zakázku vyrobený nábytek. Tak tady, přátelé, tady se snoubí cit pro design s velkým rozpočtem, kdy se na rekonstrukci opravdu nemuselo šetřit.


JAK TO TAM CHODÍ

K hotelu patří i neméně krásná a elegantní restaurace Sequoia, stojící přímo vedle zámku. Blízko ubytování se tak můžete po celý den stravovat vynikající kuchyní místního šéfkuchaře. Posedět je možné jak uvnitř restaurace, tak na velké terase, kde se schováte před sluncem u potůčku pod velkými slunečníky. Personál celého areálu je velmi profesionální svojí diskrétností a ochotou vám splnit malá i velká přání.


CO TAM BUDETE DĚLAT

Před zámkem je napuštěná fontána, což je velmi příjemné během tropických veder. Hned vedle si hosté můžou lehnout na lehátka pod slunečníkem, nebo si sednout ke stolu a klidně odsud pracovat. Bezplatná wi-fi na všech pokojích dosáhne až sem.

O další zábavu se postará prostorné multifunkční hřiště, bazén a venkovní bar, nacházející se přímo v parku.

Za teplých večerů se můžete ukrýt do místního vinného sklípku, kde si užijete degustace vína či koňaku.

Nechybí ani tolik oblíbené wellness. Tělo a mysl si zhýčkáte v moderní vířivce s bublinkovou lázní, ve finské a klasické sauně. Kompletní relaxaci doplňují i masáže, které provádějí zkušení profesionálové hned ve vedlejší místnosti, kde je naprostý klid, ukázková čistota a opravdové soukromí.Co byste ještě měli vědět:


Parkování pro auta i kola mezi majestátními lípami je zdarma před vjezdem do zámku.
Hosté si mohou objednat piknikový koš a vychutnat si jej v místním parku.
Wifina je v celém areálu samozřejmostí.
Domácího mazlíčka si můžete vzít po dohodě s sebou.
V hotelu je možné domluvit i hlídání dětí.


O Ratměřicích jsme také napsali:

Staňte se na chvíli princeznou na zámku

8 tipů na dokonalý zimní wellness

5 TIPŮ, KAM ZA OÁZOU KLIDU V ČECHÁCH


Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?