Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 4 485 Kč
za noc
Milujete kouzelnou zámeckou atmosféru a rádi si dopřejete trochou luxusu? Nechte se rozmazlovat ve čtyřhvězdičkové zámku s devíti hektarovým parkem a nejvyššími sekvojovcemi v zemi. Zámek Ratměřice je jedním z nejromantičtějších míst u nás.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Vysoké stropy, křišťálové lustry, vyjímečně pohodlné postele v prémiové kvalitě, luxusní koupelny a na zakázku vyrobený nábytek. Tady potěší i ty nejnáročnější hosty. Už se tam vidíte? Vůbec se vám nedivíme. I my propadli kouzlu Ratměřic a často se tam s týmem vracíme.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely 2021
Parkování
Biotop
Rozkvetlá zahrada
Bezbariérový přístup
Přijímáme vouchery AP
Wellness

Pokoje

Naše tipy

Nekonečný park

Místní zámecký park je nádherný, projděte se všemi jeho cestičkami a nebojte se ztratit.

Opalování u biotopu

Během letní sezóny se osvěžte v unikátním biobazénu s plavební dráhou a vyhřívaným brouzdalištěm pro dětské návštěvníky.

Relax ve wellness

Chvilku hřejivého odpočinku si můžete dopřát ve finské sauně nebo parní sauně s vonnou esencí. Po vypocení se osvěžíte studenou sprchou.

Zámecká svatba

Svěřte svůj den profesionální koordinátorce. Na vás už je jen říct "ano" a užít si luxusní servis i přepychové svatební apartmá.

Večeře elegantně

Restaurace Sequoia vaří z kvalitních surovin od lokálních dodavatelů, z nichž kreativní šéfkuchař Pavol Pavlík vykouzlí vždy gurmánský zážitek.

I pro skupiny

Oslava i firemní setkání se tu promění v unikátní událost, jež podtrhuje perfektní servis a personál ochotný plnit všechna vaše přání.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ratměřice 1
257 03 Ratměřice
Navigovat Web