Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 490 Kč
za noc
V malebné vesničce v srdci Střední Moravy Sabča a Petr opravili kouzelnou Maringotku. Nyní zde můžete trávit čas, zapomenout na starosti a prožít zde pravou vesnickou pohodu nebo aktivní dovolenou s hromadou možností poznat okolí.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Před samotnou maringotkou se nachází prostorná terasa s posezením, na které si vychutnáte ranní kávu, nebo zde můžete pozorovat večerní západ slunce. Část maringotky je tvořena plně vybavenou kuchyní s kávovarem Nespresso, lednicí, dřezem, plynovou varnou deskou a spoustou příslušenství. V maringotce je samozřejmě také tekoucí studená i teplá voda. Ke kuchyni neodmyslitelně patří i dominanta celé Maringotky - jídelní stůl ze stoletého ořechového dřeva.
Číst více
Parkování
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
2x 14 m2 2x

Klid jako uprostřed přírody vám sice nezaručíme, odpočinek vám ale zaručí pravá energická atmosféra vesnice.

Od 3 490 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Snídaně do postele

Jako doplňkovou službu můžete využít úžasné snídaně. Můžete se těšit na poctivé, farmářské, regionální a domácí potraviny. Na snídaňové kartě se dozvíte, co dobrého na vás čeká. Jen nezapomeňte místo kontaktovat s požadavkem dopředu.

Večerní grilování

V rohu pozemku je pro vás připravené originální ohniště s grilem. Grilovat, opékat nebo smažit vaše pokrmy není žádný problém. Dřevo pro vás bude přichystané.

Nudu tady nezažijete

Pokud zrovna nebudete na výletě po okolí, můžete si užít zábavu při hraní her, které jsou pro vás v maringotce nachystané.

Odpolední relax

Do zatím skromné knihovničky pro vás Sabča a Petr vybrali jak klasiku, tak i oddechovou literaturu. Pokud netoužíte zrovna po tichu, můžete se vrátit zpět do minulosti díky gramofonu nebo si přehrát vaši oblíbenou audiokazetu.

Osvěžující limonády

V maringotce pro vás budou připraveny výborné craftové limonády Raks, které vás v létě rozhodně výborně osvěží.

Venkovní novinka!

Majitelé se před časem rozhodli zastřešit terasu u maringotky. Můžete si tak prodloužit venkovní pobyt. Za nás skvělá možnost vychutnat si čas strávený na čerstvém vzduchu u čerstvé kávy a snídaně i když zrovna není nejkrásnější počasí. Na terásce najdete venkovní stůl se židlemi tak jenom popadněte deku a užívejte přítomnost.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Přesné souřadnice vám Kouzelné místo zašle před příjezdem
79856 Bohuslavice u Konice
Navigovat Web