Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Rezervaci prověříme
~ 3h
reakce majitele
7 / 10
potvrzeno
Od 6 900 Kč
za noc
Nekonečno pohody - to není jen motto tohoto místa, ale naprosto přesný popis toho, co vás tady na Ostrově čeká. Nekonečná pohoda od rána až do noci a bude jen na vás, jak moc si ji užijete. Všechny strasti doporučujeme zanechat na břehu a pořádně si tu vyčistit hlavu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Písník svojí velikostí a 12 ha vodní plochy nabízí opravdové soukromí. Součástí Písníku je Ostrov, který postavil a o který se s rodinou a kamarády stará neskutečně šikovný a milý Matyáš. Na Ostrově najdete přesně to, co budete potřebovat - vybavenou kuchyňku, obývací prostor s krbem a postel pro dva s výhledem na vodu.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2022
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Krb
Možnost rybařit
5x 25 m2 5x

Pronajměte si nekonečno pohody pro dva dospělé, případně pro rodiny s dětmi.

Od 6 500 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Soukromý ostrůvek

Kde jinde v Česku se vám naskytne příležitost bydlet na vlastním ostrově - i když ho tedy máte propůjčený jen na pár dnů?

Léto na vodě

Přes léto si tu můžete vyrazit na vodní hladinu vyzkoušet balanc na paddleboardech. Hosté je tu mají k dispozici spolu s pramicí, na které můžete zažít romantickou projížďku.

Soukromý wellness

Ať už tu budete v létě nebo v zimě, zrelaxujte duši i tělo v sauně nebo v koupacím sudu. Samozřejmě opět s výhledy na vodní hladinu.

Rybaření povoleno

Místní vody jsou plné ryb a rybaření je tu povoleno. Na Ostrově najdete pravidla, kterou rybu si můžete odvézt domů, ugrilovat k večeři a kterou naopak pustit.

Jedlá zahrádka

Na Ostrově najdete krásnou zahradu, kterou majitelé koncipovali jako jedlou, takže si tu od jara do podzimu můžete natrhat bylinky třeba na grilování.

Malá farma

Na protějším břehu mají majitelé včelky, od kterých si stáčí vlastní med a kousek od nich se pasou ovečky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Roudnice
50327 Roudnice
Navigovat Web