Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 7 400 Kč
za noc
Ne za každým vodním dobrodružstvím musíte daleko od břehu - to není jen motto tohoto místa, ale příležitost pro vás si to na vlastní kůži na Písníku ověřit. Ať už se rozhodnete pro lenošení v Zátoce, na palubě nového Houseboatu, nebo prozkoumávání okolí z útulného zázemí Domečku na Ostrově, Písník je místem, kde naleznete veškeré pohodlí pro váš dokonalý únik z každodenní rutiny.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Na vodní ploše o velikosti 12 ha na vás čekají dvě kouzelná místa, která postavil a o které se s rodinou a kamarády stará šikovný a milý Matyáš.
Číst více
Vítěz v kategorii Glamping 2022
Gril / ohniště
Soukromá sauna
Koupací dřevěný sud
Přijímáme vouchery AP
Krb
Možnost rybařit

Pokoje

Naše tipy

Voda všude kolem

To je k nezaplacení, věřte nám. Ať už rybaříte nebo jste fanoušci koupání, či otužování během zimních měsíců - tady to budete milovat.

Rybaření povoleno

Jezero je zarybněno a rybaření je tu po dohodě povoleno. Na Ostrově i v Zátoce najdete pravidla, kterou rybu si můžete odvézt domů, ugrilovat k večeři a kterou naopak pustit.

Léto na vodě

Přes léto si tu můžete vyrazit na vodní hladinu a vyzkoušet balanc na paddleboardech. Hosté je tu mají k dispozici spolu s pramicí, na které můžete zažít romantickou projížďku.

Soukromý wellness

Ať už tu budete v létě nebo v zimě, zrelaxujte duši i tělo v sauně nebo v koupacím sudu které naleznete jak na Ostrově, tak v Zátoce. Samozřejmě opět s výhledy na třpytivou vodní hladinu, nad kterou můžete spatřit ledňáčka.

Zahrada Chutí: Od bylinek po zeleninu

Na Ostrově i v Zátoce najdete malou zahrádku, kde si můžete v sezóně natrhat čerstvé bylinky a zeleninu, které obohatí vaše gastronomické zážitky.

Malá farma

Na protějším břehu mají majitelé včelky, od kterých si stáčí vlastní med a kousek od nich se pasou ovečky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Roudnice
50327 Roudnice
Navigovat Web