Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 800 Kč
za noc
Tohle místo vám vyrazí dech. Taky si při slově kemp představíte nekomfortní a ne příliš hezké místo bez elektřiny? Tak na to tady zapomeňte, protože tento kemp je doslova amazing a zjistíte to hned při příjezdu.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Nejenže je na geniální adrese, jen pár minut pěšky z centra Litomyšle, ale všude kolem sebe máte tolik vyžití, že jakákoliv doba strávená tady, nebude dostatečně dlouhá. Ubytovat se můžete celoročně v různě velkých designových chatkách. Můžete taky přijet vlastním karavanem, obytným vozem nebo spát v glampingových stanech, pokud si nevezete vlastní.
Číst více
Kolo / Elektrokolo
Přijímáme vouchery AP
Wellness
Cyklistická trať
Místo na teambuilding
Turistika

Pokoje

Naše tipy

S kým do kempu vyrazit

Kemp je svým vybavením skvělý pro rodiny s dětmi, sportovní oddíly, školní výlety, zároveň ale také pro svou velkou kapacitu je možné využít pro firemní akce, konference atd.

To nejlepší sportovní vyžití

V areálu kempu si zahrajete, na co si v vzpomenete. Už jste někdy hráli třeba fotbalgolf? Vyzkoušejte, hned vedle kempu najdete hřiště. Další z možností je tenis, badminton, squash, fotbal, beach volejbal nebo multifunkční hala.

Litomyšl

Nádherné město plné života, kultury a krásné architektury. Projděte si historické centrum, zámek, navštivte muzeum, nebo zámecké sklepení.

Designový kemp

Takhle bychom dvěmi slovy popsaly toto místo. Oslní vás nejen to, jak kemp vypadá, ale také jeho služby, komfort a neskutečně milý a ochotný personál. Navíc na tomhle místě stojí kemp už od roku 1966, takže už ví, jak na to :-)

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Strakovská 1057
57001 Litomyšl
Navigovat Web