Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 200 Kč
za noc
Máte pocit, že jste vyzkoušeli již celou řadu ubytování v klasických hotelech či penzionech a toužíte po změně? Pak se vydejte směr Jizerské hory do golfového resortu, kde budete ubytováni přímo na vodní hladině. A ráno jen roztáhněte závěsy, vyjděte ven na terasu a kochejte se výhledem na Ještěd.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ypsilon Golf Liberec nabízí netradiční ubytování v obytných hausbótech. Každý disponuje čtyřmi lůžky, můžete si vybrat variantu s oddělenými ložnicemi, toaletou, sprchovým koutem a terasou s nádherným výhledem na vodní hladinu a golfové hřiště. Za vyzkoušení rozhodně stojí hotelová restaurace, kde vám šéfkuchař připraví převážně české speciality.
Číst více
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Konferenční místnost

Pokoje

Naše tipy

Golfová restaurace

Pro maximální zpříjemnění vaší hry není lepší způsob než na 19. jamce ochutnat dobroty zdejší kuchyně. Každý si zde přijde na své. Klubová restaurace disponuje kapacitou 130 míst. Nechybí zde ani terasa s výhledem na hřiště a panoramata Jizerských hor a Ještědsko-kozákovského hřbetu.

Svatba na golfu

Řekněte si své „ANO“ na golfu. Ypsilon Golf Resort Liberec nabízí možnost uspořádání svatby v exkluzivním prostředí jednoho z nejhezčích resortů v České republice.

Ubytování mezi jamkami

Hausbóty se nacházejí na vodní překážce situované mezi jamkami 9, 10 a 11.

Golf Club

Název klubu Golf Club Ypsilon symbolizuje jeho geografickou polohu na rozmezí tří států ČR, Německa a Polska. Při pohledu na mapu vidíme písmeno „Y“.

Speciální nabídky

Využijte golfových balíčků spojených s ubytováním a hrou na hřišti. Pro firmy je možnost organizace teambuildingových akcí s využitím golfové akademie s následným firemním večírkem.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Ke Klubu 17
463 31 Mníšek
Navigovat Web