Hausboaty Ypsilon Golf Liberec

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Máte-li pocit, že jste vyzkoušeli již celou řadu ubytování v klasických hotelech či penzionech a toužíte po změně? Pak se vydejte do Jizerských hor do golfového resortu, kde budete ubytování přímo na vodní hladině. A ráno jen roztáhněte závěsy, vylezte ven na terasu a kochejte se výhledem na jeden z Jizerských štítů, Ještěd.

Jak to tam chodí

V Ypsilonu si najde zalíbení každý. Jedete-li ve dvou, užijete si dokonalou romantiku v podobě ubytování na vodní hladině, pokud jste vášnivý golfisté, vyberete si zase balíček ubytování s přístupem na golfové hřiště určené vám přímo na míru. Na své si přijdou i firmy, které zde mohou uspořádat teambuilding spojený s firemním večírkem v nově otevřené konferenční místnosti a na noc se přesunou do stylových hausbótů.

Kde budete spát

Ypsilon Golf Liberec nabízí netradiční ubytování v deseti obytných hausbótech s celkovou kapacitou 40 lůžek. Každý hausbót disponuje čtyřmi lůžky, můžete si vybrat variantu s oddělenými ložnicemi, toaletou, sprchovým koutem a terasou s nádherným výhledem na vodní hladinu a golfové hřiště. 

Co tam můžete dělat

Ypsilon golf se nachází v obci Mníšek, pár kilometrů od centra Liberec. Jste-li vyznavači turistiky, navštivte jeden z hlavních symbolů Liberce, Ještěd. Vyrazili jste naopak na dovolenou s dětmi, o zábavu se jim jistě postará aquapark v Liberci nebo iQpark, kde se zajisté nudit nebudete ani vy.

Jedete-li do Liberce cíleně za golfem, personál vám rád pomůže vybrat balíček ubytování spojený s hrou golfu přesně tak, jak si to představujete. Golf vám nic neříká? Nezoufejte. Za vyzkoušení rozhodně stojí hotelová restaurace, kde vám šéfkuchař připraví převážně české speciality.

Co byste měli ještě vědět

Snídaně není zahrnuta v ceně, ale můžete si ji přikoupit do svého balíčku

Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Platba možná kartou

Bezplatná wifi v celém areálu

Další nabídky v této lokalitě

Treehouse pod Ještědem

Glamour camping

Wellness Hotel Fénix

Hotely

Chalupa s přívlastkem

Kouzelné chalupy

Chalet Bedřichov

Kouzelné chalupy

Hotel Ještěd

Hotely