Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 512 Kč
za noc
Čtyřhvězdičkový hotel nabízí ubytování v plně vybavených apartmánech včetně kuchyně, luxusní koupelny a dostatku úložných prostor. Naprostým highlightem je soukromé wellness na střeše hotelu. Vítejte v Peci!
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ubytování v apartmánech nabízí komfort vlastního bydlení. Parkování v krytých garážích, samostatné kóje na lyže/kola, wi-fi zdarma v celém hotelu, dětská herna. Různé dispozice jednotlivých apartmánů nabízí dost místa pro aktivní pár nebo rodinu s dětmi. Potěší pak zejména skvěle vybavená kuchyň.
Číst více
Vítěz v kategorii Hotely 2022
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
Konferenční místnost
V okolí sjezdovky

Pokoje

Naše tipy

Lokalita

Logistika je tu vymakaná, zaparkujete v suché a čisté garáži a k lanovce na Sněžku je to kousek. Stejně tak na nejbližší vlek.

Wellness na střeše

Vyhlížet z vířivky padající hvězdy nebo se schovat pod vodu před třeskutým mrazem je prostě boží.

Gastronomie

Lepší burgery jsme v Krkonoších nejedli. V mase se vyznají, poradí a doporučí i párování s lahodnými víny, kterých je na lístku dost.

Home away from home

Toto anglické spojení se tu přesně hodí. V apartmánech vám nic chybět nebude a když jo, tak je vám k dispozici přátelský a kompetentní tým.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Pec pod Sněžkou 344
542 21 Pec pod Sněžkou
Navigovat Web