Líšenský dvůr

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

V samém srdci Vysočiny, v centrální části chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, se nachází Hotel Líšenský Dvůr. Jen málokdo ví, že tento hotel je historickou budovou a v padesátých letech si ho velmi oblíbil herec Jan Werich a výtvarník a režisér Jiří Trnka. Po rozsáhlé rekonstrukci ukončené v roce 2010 tu dnes pyšně stojí hotelové zařízení vysokého standardu.

Vybavení

  • Domácí mazlíčci vítáni
  • Parkování
  • Restaurace
  • Vana
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Hotel Líšenský Dvůr je ideální, jak pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, tak pro firemní akce, nebo svatby všeho druhu. Nabízí klidné prostředí uprostřed přírody. Hotel, díky svému umístění zaručuje úplné soukromí. Obrovská stodola je součástí dvorního traktu, ten je celý jen pro Vás. Svou zatravněnou plochou 3500 m2 je ideální místo k relaxaci. Personál hotelu se o váš komfort pečlivě a s úsměvem postará, tak aby Váš relaxační pobyt, případně akce, proběhla přesně podle Vašich představ.

Kde budete spát

Na hotelu Líšenský Dvůr máte na výběr ze 17 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a z 5 apartmánů. Hotel má dvě křídla pro ubytování.  První, historické křídlo, tudíž i nejstarší část, nabízí všudy přítomnou atmosféru šlechtického statku, jímž hotel Líšenský Dvůr býval v 16. století. Na stropech v historické části hotelu, budete obdivovat původní klenby, nebo mohutné a zachovalé trámy, které každému z pokojů dodávají patřičnou atmosféru. Pokoje ve druhé  části nabízejí modernější pojetí komfortu. Pokoje v přízemí mají vlastní terasu, ze které je přímý přístup do dvorního traktu.

Co tam můžete dělat

Hned ráno můžete cvičit v trávě ve dvorním traktu jógu nebo začít ranní procházkou k 300 let starému modřínu s krásným výhledem na úžasnou krajinu Vysočiny, v pozadí s Bohdaleckou skálou. Hotel je ideální, jak pro aktivní dovolenou, tak i pro relaxační dovolenou strávenou celý den v županu. Po snídani podávané formou švédských stolů se vydáte na výlet, který si vyberete sami, nebo se při příjezdu poradíte na recepci. Po výletu si užijete zasloužený odpočinek, ať už ve wellness,  nebo na pokoji, a večer uspokojíte své chuťové pohárky v hotelové restauraci. Navíc je možné před Hotelem využít přírodního koupání v rybníku, který je průtočný, takže voda v něm je krásně průzračná. Pro aktivní sportovce nabízí okolí vícero možností, od adrenalinové cyklistiky v okolních kopcích, pořádný pěší výšlap nebo zdolání okolních skal. V zimě můžete využít udržovaných běžkařských tras, nebo sjezdovek vzdálených do 12 km od hotelu.

Co byste ještě měli vědět

Snídaně je v ceně ubytování

Možnost objednání polopenze, případně plné penze

WiFi připojení po celém hotelu

Parkování před, či za objektem

Ve dvorním traktu je dětské hřiště (skluzavka, prolézačky, pískoviště)

Možnost objednání masáže s kvalifikovanou masérkou

Pro rok 2021 připravujeme úplnou novinku - detoxikační cedrové parní sudy - ponořte se do parní bylinné lázně v sudech vyrobených ze vzácného cedru z oblasti Sibiře - Altaj, která leží v panenské přírodě a je považována za jedno z nejčistších míst na zemi.

Další nabídky v této lokalitě

Na Čechách

Malé penziony

Chalupa Sokolík

Kouzelné chalupy

Chata Podlesí

Kouzelné chalupy

Roubenka Flora

Kouzelné roubenky

Roubenka u Lišky

Kouzelné roubenky