Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 800 Kč
za noc
V samém srdci Vysočiny, v centrální části chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, se nachází Hotel Líšenský Dvůr. Jen málokdo ví, že je tento hotel historickou budovou a v padesátých letech si ho velmi oblíbil herec Jan Werich a výtvarník a režisér Jiří Trnka. 
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Hotel Líšenský Dvůr je ideální jak pro dovolenou s rodinou nebo přáteli, tak pro firemní akce, nebo svatby všeho druhu. Nabízí klidné prostředí uprostřed přírody. Hotel díky svému umístění zaručuje úplné soukromí. Obrovská stodola je součástí dvorního traktu, kde můžete relaxovat. Personál hotelu se o váš komfort pečlivě a s úsměvem postará, tak aby váš pobyt proběhl přesně podle vašich představ.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Domácí snídaně
Soukromá sauna
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří

Pokoje

Naše tipy

Pro sportovce

Hotel je ideální pro aktivní dovolenou. Hned ráno můžete cvičit v trávě ve dvorním traktu jógu nebo začít ranní procházkou k 300 let starému modřínu s krásným výhledem na úžasnou krajinu Vysočiny, v pozadí s Bohdaleckou skálou. Pro aktivní sportovce nabízí okolí vícero možností, od adrenalinové cyklistiky v okolních kopcích, pořádný pěší výšlap nebo zdolání okolních skal. V zimě můžete využít udržovaných běžkařských tras, nebo sjezdovek vzdálených do 12 km od hotelu.

Pro děti

V hotelu samozřejmě mysleli i na děti, od těch nejmenších až po ty větší. Rodiče jistě ocení dětské postýlky a židličky, speciální koš na dětské pleny a vaničky. Ve vnitřních prostorách hotelu je v restauraci dětský koutek s kobercem a hračkami – můžete se tedy nerušeně najíst, zatímco si vaše děti hrají na dohled od vás. Pro větší děti je v hotelu herna, kde je stůl na stolní tenis (pálky a míčky k zapůjčení), dětský fotbálek, šipky a kulečníkový stůl.

Zasloužený odpočinek

Po dni plném sportu dopřejte vašemu tělu relax v hotelovém wellness centru. Zde jsou pro vás k dispozici tři sauny - finská, infra a parní, whirlpool a relaxační místnost s lůžky a vodní postelí.

Koupání v rybníce

V letních měsících mohou hosté využít před hotelem přírodního koupání v rybníku, který je průtočný, takže voda v něm je krásně průzračná. V zimě, v případě dostatečných mrazů je možné si odmést rybník a bruslit nebo si zahrát hokej (hokejky a puky jsou k zapůjčení).

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Líšná 23
592 03 Líšná
Navigovat Web