Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 5 975 Kč
za noc
Utečte z města a nechte se hýčkat na zámku. Vaše tělo i duše ožije ve Spa by L’Occitane a chuťové pohárky se rozradostní díky fantastickému degustačnímu menu o pěti chodech. Večer, než ulehnete do své komnaty, vám pokojská rozestele postel, na polštář položí pralinku a donese pohádky na dobrou noc.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
To je jen zlomek exkluzivního servisu, který bude doprovázet celý váš pobyt na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Mimochodem tu mají unikátní sbírku značkových francouzských vín z oblasti Bordeaux, která se řadí do největších sbírek tohoto druhu u nás.
Číst více
Vítěz v kategorii Upper Class
Vítěz v kategorii Spa & Wellness 2021
Vítěz v kategorii Upper Class 2023
Rozkvetlá zahrada
Svatební místo
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Wellness
Krb

Pokoje

Naše tipy

Větší je lepší

Luxus, který by vám záviděl i sám král, bude jen váš, pokud zvolíte apartmán King's Suite Pánů Trčků z Lípy, náš nejoblíbenější.

Pochutnáte si

Kreativní kuchaři se v zámecké restauraci zaměřují na tradiční českou kuchyni v novém, vylepšeném provedení. Vaří ze sezonních surovin podle ročních období. Po večeři si najděte místečko v rohu baru a objednejte si sklenku oblíbeného pití.

Aktivní den

Ráno nastartujte tělo jógou v zámeckém parku, kde si odpoledne vychutnejte piknik plný dobrot. Pro golfové nadšence je připravený hotelový golfový simulátor.

Stáhněte střechu

Pronajměte si zámecký vůz, luxusní kabriolet Mercedes Benz E-Class. Stáhněte střechu a nechte vítr čechrat vaše vlasy během romantické projížďky.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Herálec 1
58255 Herálec
Navigovat Web