Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2017
Vítěz v kategorii SPA & Wellness 2017

Chateau Herálec

Pokud jste si někdy chtěli připadat jako z vyšší společnosti, rozhodně vyzkoušejte Chateau Herálec – úžasná atmosféra, špičkové služby, k nimž patří i možnost využití wellness, knihovny, pánského a dámského salonku či hvězdárny, a k tomu ochotný a úslužný personál, který udělá vše k vaší naprosté spokojenosti. To je naše představa úžasného víkendu nebo dovolené, kde si host naprosto odpočine a načerpá energii.

Samotný zámek je národní kulturní památkou, jejíž červené věže s cimbuřím ční do krajiny více než čtyři století. Zámek navíc stojí v nádherném anglickém parku z  18. století, kolem se rozkládá nedotčená příroda s hlubokými lesy, rozkvetlými loukami a dech beroucími přírodními scenériemi. 

Rozhodně vyzkoušejte místní restauraci, kde se podává gurmánská česká a mezinárodní kuchyně a elegantní bar je skvělým místem na večerní skleničku.


KDE BUDETE SPÁT

Na první pohled vás dostane rozlehlost místních komnat, tedy pardon, pokojů. Na zámku nenajdete dva stejné pokoje, každý z nich je jiný, jedinečný. Všechny však zdobí zvětšené repliky historických obrazů. Skvělý odpočinek zaručí neuvěřitelně pohodlné postele, ve všech pokojích najdete moderní koupelnu s měkoučkými župany a přezůvkami, které můžete využít i v místní wellness. Na pokojích najdete i vybavení na cvičení, mísu s ovocem či luxusní kosmetiku.


CO TAM MŮŽETE DĚLAT

Pro hosty je k dispozici wellness, kde najdete velký krytý bazén pod starobylým klenutým stropem, vířivku a saunu. Jedinečným zážitkem se stane procházka zámeckým parkem, kde najdete zajímavé stromy a kde žije víc než 40 druhů ptáků. Pokud hrajete golf, můžete využít hotelový golfový simulátor, nebo si pronajměte zámecký kabriolet Mercedes Benz E-Class. V zimě se na palácovém nádvoří bruslí a v létě si můžete jít zaplavat do opuštěného lomu. Zorganizovat lze i projížďky na koni a let balónem nebo vrtulníkem.


Co byste ještě měli vědět:

Zdravá snídaně z domácích vysočinských zdrojů je v ceně.

Na každém pokoji si můžete připravit čaj a kávu.

Wifina je dostupná v celém hotelu zdarma.

Hosté mohou zaparkovat v areálu hotelu.

V exteriérech zámku je možnost přistát s helikoptérou.


O Chateau Herálec jsme také napsali :

20 MÍST, KTERÁ VÁS OKOUZLÍ

Chcete mít informace o nových kouzelných místech a novinkách z první ruky?