Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 000 Kč
za noc
Dva roky čekání na tohle kouzelné místo jsou u konce. Přesně tak dlouho vznikala Chatk_A v nádherné krajině Českého Švýcarska a je dobře, že si dala načas. Dozrála do podoby, která uchvátí každého, kdo miluje moderní & elegantní design a ocení i sebemenší detaily. A když padne noc, zamilujete se do Chatky zas a znova. Objevíte totiž kouzlo tří speciálních plechů, které rozehrají světelnou hru, jakou jste ještě nezažili.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Když místo vzniká přímo pod rukama někoho z Amazing Places, tušíte, že to bude stát za to. Počin naší kolegyně Kláry a jejího přítele Karla byl pod drobnohledem od samotného začátku. Ze svých bohatých cestovatelských zkušeností vědí, po čem hosté touží a vy se o tom přesvědčíte na vlastní kůži.
Číst více
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Nespresso na pokoji
Na polosamotě
Přijímáme vouchery AP
Krb
2x 50 m2 2x

Místo s duší, které díky rekonstrukci získalo novou tvář. Místo, které se na pár dnů stane vaším útočištěm před světem plným shonu. Zabalte si jen to nejnutnější a vydejte se na sever Čech do dechberoucí krajiny Českého Švýcarska & Lužických hor. Čeká tu na vás jedinečný zážitek.

Od 10 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Do posledního detailu

Podlahové vytápění, klimatizace, wi-fi a plně vybavená kuchyň s lednicí, myčkou i troubou - to vše v krásném designu, který jen tak někde neuvidíte. Tady vám opravdu nebude nic chybět.

Lužické Hory

To, že je Chatk_A nedaleko Českého Švýcarska, jsme zmiňovali. Hned na druhé straně leží tak trochu opomíjené Lužické hory, které rozhodně doporučujeme také objevit.

Lívance Na Stodolci

Chatk_A je ve Chřibské, kde mají jednu z nejlepších restaurací na severu Čech - Na Stodolci. A právě tady dělají tak dobré lívance s borůvkami, že na ně nemůžeme zapomenout.

Místo s duší

Na stejném místě kdysi stávalo “áčko” - chatka ve stejném stylu, kterou chtěli majitelé zachránit. A tak se i stalo, jen na vás dnes čeká s novou tváří.

Koupaliště za humny

Přímo pod Chatkou najdete přírodní koupaliště, kam si můžete během letních měsíců odskočit jen tak s ručníkem na rameni.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Chřibská č. ev. 40
40744 Chřibská
Navigovat Web