Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 2 350 Kč
za noc
Už projíždění obcí, na jejíž konci najdete rodinný penzion U Hrádku, je zážitek. Malebný Lukov plný pamětihodností stojí za návštěvu sám o sobě. Vy máte ale štěstí, nemusíte z něj tentokrát odjíždět. Vstupte branou do světa manželů Řehořových, ze kterého se vám nebude chtít odjíždět.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Odpočiňte si uprostřed kouzelné přírody Národního parku Podyjí. Zažijte vonící louky a hluboké lesy, které lákají k objevování. Užijte si podzimní klid plný barev, krásné chvíle pod hvězdami v zahradě a šimrající ranní rosu posetou po celé zahradě.
Číst více
Rozkvetlá zahrada
Na polosamotě
Kolo / Elektrokolo
Dětské hřiště / koutek
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří

Pokoje

Naše tipy

Nekonečný klid

Obklopte se čistým vzduchem a vnímejte ticho, ve kterém i ptáci dělají hluk. Národní park je místem bohatým na různé druhy všeho živého.

Děti s sebou

Nenechávejte uličníky doma a vyražte s nimi na dovolenou, kde se jim bude díky dětskému koutku a pískovišti líbit.

Skvělá restaurace

Vychutnejte si večeři připravovanou s úctou k surovinám, moravské tradici a receptům babiček majitelů.

Relax v zeleni

Zahrada je rozčleněna do odpočinkových zón, které lákají k objevování a nabízejí příjemnou možnost trávení zaslouženého nicnedělání.

Cyklo i pěší výlety

Penzion se nachází v centru Národního parku Podyjí, přímo na cyklotrase Greenway Praha -Vídeň. Stezky jsou krásné a v okolí vinic. Na jakoukoliv stranu se vydáte, věřte, že nešlápnete vedle.

Pejsky tady milují

Pokud máte malého pejska, můžete ho vzít bez obav s sebou. U středních a větších plemen je vždy potřeba předchozí domluva s kouzelným místem, aby pro Vás byl zajištěn ten správný pokoj. Naplánujte pro svého mazlíčka konečně pořádnou procházku přírodou.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Lukov 25
669 02 Znojmo
Navigovat Web