Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 3 290 Kč
za noc
Představte si místo, které omamně voní lesem a jehličím, kde vás bude uspávat tiché ševelení stromů a probouzet pouze zpěv ptactva. V lese na samotě, s výhledem na Ještěd, si můžete naplno užívat přítomný okamžik. Zdá se vám to jako nesplnitelný sen? V korunách stromů prožijete výjimečné romantické chvíle.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Celkovou atmosféru a příjemný pocit z tohoto nevšedního místa dotváří majitelka, která o Emanuela pečuje celým svým srdcem. Pobyt začíná dobrodružstvím, kdy vás ona sama doveze lesní cestou až na samotné místo. Treehouse Emanuel je bez elektrické energie, přesto plně vybaven. Byl postaven v souladu s okolní hornatou přírodou a je připraven vás hýčkat v náruči maximálního komfortu. Užijí si to tu především milovníci lesní atmosféry.
Číst více
Na samotě
S domácím mazlíčkem
Gril / ohniště
Místo bez wifi
Soukromá sauna
Přijímáme vouchery AP
4x 20 m2 4x

Domek v korunách stromů na samotě v lese s výhledem na Ještěd a soukromou saunou. V zimním období, tedy od 1.12.-1.4. není v provozu venkovní sprcha. Jsou však připraveny nádoby s vodou.

Od 3 290 Kč

noc

Ubytování

Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu. Náhledová fotografie pro pokoj. Obrázek se váže ke kouzelnému místu.

Naše tipy

Zatopte si

Zatopit si můžete ve stylovém plynovém krbu s automatickou funkcí, který večer dokreslí útulnou atmosféru a spolehlivě vyhřeje obytný prostor v chladnějších nocích.

Zabavte se

Pro odvážnější jedince je k dispozici třeba Slackline a lukostřelba. Večer se zasmějete nad některou ze zábavných stolních her. A když ani potom nepadnete únavou do čistých a voňavých postelí, můžete sledovat východ měsíce zachumlaní v luxusních chodících pytlích Selkbag, sloužících k posezení na terase i v extrémních podmínkách.

Pochutnejte si

Snídani je možné objednat za příplatek. A pokud byste měli zájem, budete tu mít připravené naložené maso, sýry nebo zeleninu na grilování za pořizovací cenu. Takže už je vám asi jasné, že můžete využít také grilu nebo ohniště.

Pozorujte

Majitelka myslela opravdu na vše! K prozkoumávání okolí poslouží dalekohled, kterým dohlédnete až na vrchol Ještědu. K pozorování si můžete udělat výbornou kávu, kterou si připravíte v moka konvičce.

Objevujte

Treehouse se nachází nedaleko od známé Svatojakubské cesty vedoucí až ke hrobu svatého Jakuba Staršího. Napojení na turistickou Ještědskou hřebenovku je vzdálené necelých 200 m lesní pěšinou.

Odpočívejte

Třešnička na dortu - k dispozici vám tu bude i privátní sudová sauna s kamny na dřevo. A zážitek je tím kompletní.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Křížany
463 53 Křížany
Navigovat Web