Prezidentská chata

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Prezidentská je nedávno rekonstruovaná chata, pocházející již z dvacátých let dvacátého století, situovaná v srdci Jizerských hor. Po letech v rukou Kanceláře prezidenta ji dnes provozují manželé Šmausovi, kteří do celého prostoru vložili svou duši. A je to poznat. Prezidentskou chatu musíte zažít. Jizerky musíte poznat. 


Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Ať už je počasí jakékoliv, vždycky pro vás zde mají navařeno a postarají se, abyste se zahřáli nebo naopak zchladili – podle toho, co zrovna budete potřebovat. Vaří z čerstvých surovin, v nabídce myslí na děti i dospělé. Rádi připraví i vaši oslavu, firemní večírek nebo svatební hostinu.

Kde budete spát

Pokoje jsou uzpůsobeny pro dvě až čtyři osoby a disponují pohodlnými postelemi, LCD televizí, koupelnou se sprchovým koutem, a především kouzelným výhledem na Jizerské hory. Interiér chaty je citlivě zasazen do prostředí hor, takže zde naleznete především dominantní prvky dřeva, detaily ve formě odkrytých trámů a rafinovaných barevných obkladů na stěnách pokojů.

Co tam můžete dělat

Prezidentská chata stojí přímo na trase Jizerské lyžařské magistrály – běžkařských tratí, které vás zavedou do všech koutů Jizerek a které se podle počasí denně upravují. V létě poté vyrazte na pěší turistiku po jedné ze značených cest nebo si jen tak lehněte na deku u nedaleké vodní nádrže Josefův důl a smočte se. Hosté mohou volně využívat vybavenou klubovnu s hračkami, společenskými hrami, malou knihovnou, LCD televizí a s posezením v křeslech i u pracovních stolů. Prezidentská chata také nabízí odpočinek ve formě sauny. 

Co byste měli ještě vědět

V ceně ubytování je snídaně formou švédských stolů

Parkování přímo u chaty

Celá chata je nekuřácká

Wifi zdarma v restauraci

Domácí mazlíčci jsou zde vítáni za poplatek

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2019 Vítěz v kategorii Penziony 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Jelení kout

Kouzelné roubenky

Chalupa Koškovka

Kouzelné roubenky

Tiny House Done

Glamour camping

Jizerská vyhlídka

Kouzelné roubenky

Domesi Concept House - Pulečný

Kouzelné chalupy