Náhledová fotografie v záhlaví stránky. Obrázek je součástí struktury webu a může se vázat k obsahu.
Rezervace
Kdy plánujete vyrazit a kolik vás bude?
Vyberte termín
Počet osob
Od 1 200 Kč
za noc
Prezidentská je nedávno zrekonstruovaný roubený dům v srdci Jizerských hor, který pochází již z dvacátých let dvacátého století. Po letech v rukou Kanceláře prezidenta republiky ji v 90. letech otevřeli pro veřejnost manželé Šmausovi a pod jejich vedením se provozuje dodnes. Vstřícnost a pohostinnost tu kouká za každým rohem.
Tip
Místo přijímá dárkové vouchery
Koupit
Ať už je počasí jakékoliv, vždy tu pro vás mají navařeno a postarají se, abyste se zahřáli nebo naopak zchladili. Vaří z čerstvých surovin, v nabídce myslí na děti i dospělé. S nadšením připraví i vaši oslavu, firemní večírek nebo svatební hostinu. Kuchaři tu rádi zkouší nová jídla a úplně nejvíc jídla založená na starých horských receptech. Vedle stálic jako je vyhlášené smažené Blaťácké zlato si pochutnáte na přílohách z čočky, krup nebo pastináku k pečlivě upravenému masu.
Číst více
Vítěz v kategorii Penziony
S domácím mazlíčkem
Parkování
Přijímáme vouchery AP
Dobře tu vaří
Baby friendly
Bežkařská trať

Pokoje

Naše tipy

Gastro zážitek

Čeká na vás vyhlášená restaurace, ve které můžete posedět na prosklené verandě, v hlavním lokále nebo v salonku.

Podpora Jizerské magistrály

Prezidentská chata stojí přímo na trase Jizerské lyžařské magistrály - běžkařských tratí, které vás zavedou do všech koutů Jizerek a které se podle počasí denně upravují. Vědí to, protože každý rok tu přispívají Jizerské magistrále na to, aby stopy byly krásné a zážitek z běžkování co nejlepší.

Novinka - Vejminek

Na místě bývalých stájí vyrostla nová budova, ve které najdete nové pokoje. Budova, které majitelé říkají Vejminek, nabízí 7 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a nádherným výhledem do okolních lesů.

Okolí chaty

Nacházíte se přímo v srdci Jizerských hor. Hned za dveřmi Prezidentské můžete v létě vkročit do lesa a v zimě do lyžařských stop.

Co na sebe?

Díky vlastní meteostanici a kameře přímo na Prezidentské vám přinášejí nejpřesnější teplotu. Jak namazat lyže nebo zda si vzít na kolo větrovku, když dole ve městě je úplně jinak než nahoře v horách.

Rezervujte včas

Některé termíny jsou obsazeny dlouho dopředu. O jarních a letních prázdninách přednostně rezervují týdenní pobyty od soboty do soboty, těsně před prázdninami pak poslední volné pokoje nabízí i pro jednotlivé noci.

Tip na dárek
Darujte svým blízkým zážitek v jednom z více jak 300 kouzelných míst zakoupením luxusního voucheru. Ten je pak možné využít při platbě rezervace na našem portálu.
Nabídka voucherů

Lokalita a detaily

Adresa

Janov nad Nisou 524
468 12 Bedřichov
Navigovat Web