Prezidentská chata

Dárkový voucher Místo akceptuje dárkové vouchery

Prezidentská je nedávno rekonstruovaná chata, pocházející již z dvacátých let dvacátého století, situovaná v srdci Jizerských hor. Po letech v rukou Kanceláře prezidenta ji dnes provozují manželé Šmausovi, kteří do celého prostoru vložili svou duši. A je to poznat. Prezidentskou chatu musíte zažít. Jizerky musíte poznat. 

Exkluzivní nabídka pro všechny fanoušky Amazing Places je tu! Při zadání promo kódu AMAZINGJARO přímo na stránkách Prezidentské máte od poloviny března do konce května 10% slevu na veškeré pobyty. A to se vyplatí!


Vybavení

  • Lyžování
  • Parkování
  • Restaurace
  • Wifi
Zobrazit veškeré vybavení

Jak to tam chodí

Ať už je počasí jakékoliv, vždycky pro vás zde mají navařeno a postarají se, abyste se zahřáli nebo naopak zchladili – podle toho, co zrovna budete potřebovat. Vaří z čerstvých surovin, v nabídce myslí na děti i dospělé. Rádi připraví i vaši oslavu, firemní večírek nebo svatební hostinu.

Kde budete spát

Pokoje jsou uzpůsobeny pro dvě až čtyři osoby a disponují pohodlnými postelemi, LCD televizí, koupelnou se sprchovým koutem, a především kouzelným výhledem na Jizerské hory. Interiér chaty je citlivě zasazen do prostředí hor, takže zde naleznete především dominantní prvky dřeva, detaily ve formě odkrytých trámů a rafinovaných barevných obkladů na stěnách pokojů.

Co tam můžete dělat

Prezidentská chata stojí přímo na trase Jizerské lyžařské magistrály – běžkařských tratí, které vás zavedou do všech koutů Jizerek a které se podle počasí denně upravují. V létě poté vyrazte na pěší turistiku po jedné ze značených cest nebo si jen tak lehněte na deku u nedaleké vodní nádrže Josefův důl a smočte se. Hosté mohou volně využívat vybavenou klubovnu s hračkami, společenskými hrami, malou knihovnou, LCD televizí a s posezením v křeslech i u pracovních stolů. Prezidentská chata také nabízí odpočinek ve formě sauny. 

Co byste měli ještě vědět

V ceně ubytování je snídaně formou švédských stolů

Parkování přímo u chaty

Celá chata je nekuřácká

Wifi zdarma v restauraci

Domácí mazlíčci jsou zde vítáni za poplatek

Ocenění

  • Vítěz v kategorii Penziony 2019 Vítěz v kategorii Penziony 2019
Veškeré ocenění

Další nabídky v této lokalitě

Jizerská vyhlídka

Kouzelné roubenky

Jelení kout

Kouzelné roubenky

Hausboaty Ypsilon Golf Liberec

Glamour camping

Chalet Bedřichov

Kouzelné chalupy

Hotel Královka

Hotely